Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezdá se vám to SW takové "divné"?. Klasické deltoidní křižníky, zbroje vojáků velmi podobné klonům, trojnozí droidi podobní droidekám....tj. věci, které se ve SW univerzu objeví za stovky let. Chápu že musí dolovat původní filmy až na dno, ale nějaká kontinuita by se zachovat měla:(
  • Už se těšííím.
  • Jsem zvedavej na Battlefield 3 :))
  • já taky *4*
  • christianus
    Bude nekde zaznam? Vetsina mi utekla. :(
    • claymen
      Na gamespotu si to můžeš přetočit dozadu i v průběhu..
    • MS konferencie se opakovala hned po skonceni ... treba se bude i EA .. na gamespotu .. jinak zaznamy jsou na YT
  • dilinja
    Million kulek pochytala ta kara v NFS *1*
  • MW3 OWNED BY BF3

    proste ked niekto pozrel naa cod a na toto. to je neporovnatelne.
    ale ten livegameplay bol trochu fail. moc dlhe a len tanky.
    na e3 sa mali vytiahnut s niecim lepsim, s tym co bolo v tych novych quick zaberoch este predtym.

    ak su tu nejaky zaryti COD fanusikovia (deturence) tak mi prostim odpovedzte.
    co ma COD a nema BF3? alebo co ma lepsie COD ako BF3?
    • Intenzivnější gameplay, větší filmovitost, lepší role-play s hlavním hrdinem, lepší atmosféru (nemyslím jen boje)
      • ked myslis filmovitost na urovni nejakeho stupidneho beckoveho akcnaku ci srajdy od michal baya tak ano mas pravdu. toto ma na male deti velky efekt. gyc, klise a stupidita su asi jedine veci v com MW3 poraza BF3... to je vyhra!

        lepsi atmosfera (boje) LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!
        porovnaj si atmosferu boja z BF3 a tu trapnu americku spatlaninu kde kluckuje na clne okolo vybuchujucich lodi.
        kolko mas ty rokov? :) 14? tak to by si mal byt uz v posteli :)

        za to ma u mna BF3 plus ze sa neznizili k stupidite len aby konkurovali hentej srajde ale idu pekne vlastnou cestou.
        • Cha, čekal jsem, že napíšeš něco podobnýho, nemá cenu se zahazovat s někým, kdo neumí příjmout normální odpověď nebo si ji alespoň přečíst pořádně když už. Typickej fanboy jedé strany a hater druhé, nonsense. Kor když podle SP sesnaží BF vypadat uplně stejně jakoMW - hra jako hra...
    • BOHUŽEL cod( *11* ) má větší prodeje než BF a to mě víc než hodně se*e .
      • aj justin bieber ma vysoke predaje.
        to absolutne nevypoveda o nicom, jedine tak o vysokom percente dementov na svete.
  • BF3 bude nepochybně po všech stránkách lepší hra než MW3, ale prodejně se BF3 serii CoD ani nepřiblíží. Důvod, nepříjde vám ta gameplay ukázka nudná oproti ukázce z MW3? Mě ano a to ikdyž nemám CoD moc rád narozdíl od BF. Celý CoD je dělaný na efekt, který celých 6 hodin herní doby nekončí a to na lidi zabírá i po poněkolikátý dokola. CoD budou lidi hrát do zblbnutí stejně jako budou chodit na Jamese Bonda do kina a je jim jedno o čem to tentokrát je.
    • No ja nevim, ale obe hry jsou primarne multiplayer. O tom svedci i casto oddeleny vyvoj u CoD. Hodnoceni singlu a MP by melo byt uplne oddelene.
      Ja tedy vyzkousel pouze MP u Black Ops, kdyz byl tenhle vikend na Steamu zadarmo, a ten byl uplne v pohode. Stejne jako byl v pohode MP Battlefieldu.
    • Souhlas, EA (Dice) toho moc nepredvedli, demo opravdu nudne, misto aby ukazali neco noveho napr. stihacky ci alspon tanky ve meste kde by byla videt krasa destrukce. Dale nechapu tah ze BF 3 vyjde 14 dni po MW3. To nezni jako moc velky konkurencni boj ba naopak mi pridje ze se mozna i bojej nasadit BF 8. listopadu jako MW3 coz je skoda....
      • to nejak spatne rikas ne bfko vychazi 25 rijna a cod v listopadu 8 takze bf je prvni
    • to mas samozrejme pravdu, ale bavme sa o kvalite hier. na tu predajnost absolutne nevplyva. velke predajne cisla ti len zvyjuju hype k este vyssim. a kto z toho tazi ? hraci ? vobec nie. vsetci vieme ze cod sa predava jak teple rozky. ale to na kvalitu nijak nevplyva. ked porovnavam dve konkurencne hry porovnavam kvalitu, a v tomto ohlade sa cod k bf3 ani nepriblizi. co sa tyka v zavode s dolarmi. to nech si riesia uctovnici v activision a v EA ... to sa nas hracov netyka
    • nevim .. u COD jsem mel pocit ze se koukam na ukazku z mission packu pro MW2, u BF jsem se nenudil .. a i presto ze jsou to mega arkady, BF je nekde uplne jinde co se tyce podani atmosfery z bojiste ..
  • k NFS RUN

    LOL!!!!!
    zhrnem to. ked hrac nezavodi pozera na intro ktore sa kazdu chvilu pauzne a treba stalcit nejaky gombik aby islo dalej. nieze ludi co zaujima NFS zaujimalo zavodenie a o hentake traposiny sa nestaraju. takych to len otravuje. nech to je rovno animacia a nie hentaka traposina.

    a sprava pre EA.
    chcete uspesne nfs? TAK KONECNE SPRAVTE UNDERGROUND 3 VY RETARDI!!!!
    • Co jsem pochopil, tak The Run je následník Undergroundu, podobně jako Hot Pursuit 2010 se snaží navázat na původní Hot Pursuit. Také se bohužel jedná a kapku jinou hru.
    • PŘESNĚ TAK MOJE ŘEČ !!! Já nechápu, že jim to furt ještě nedošlo ! DMNC !!!
  • http://www.youtube.com/watch?v=AII0OMdBr2A
    famozna grafika. nic lepsie som asi este nevidel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit