Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cajk
    "ME3 vychází 6. března 2011" - hej super kluci, teď už jen získat stroj času.. Dobře Aleši, dobře ty:D
  • Za 1. preco neukazuje moje komenty keď píšem do live chatu ? a za 2. bude možné stiahnuť EA Ubisoft a Sony konferenciu? pretože sa to s mojím netom nedá pozerať Ďakujem za odpoveď.
    • Protože to modi musí povolit, tvé komenty a asi nejsi dost zajímavej... ne kecám, určitě tam píše tuna lidí, nemají čas to třídit.
      • a bude možné stiahnuť potom všetky konferencie ? pretože sa to nedá pozerať s mojím netom :/
        • No to já nevím, snad to někde na netu nejdeš...
  • mmrrxx
    SSX dobry fail, a to ake kecy okolo toho , ze zoskenovane hory od NASA, jasne po cinskom mure sa jazdi :o)
  • NFS Run vypada dost hrozne .. dejme tomu ze Shift II s uzivatelskymi upravami jizdneho modelu byla pohodova arkadicka kdy se clovek nechce soustredit a moc snazit .. ale to co ukazali z Run je hruza ... a ty otravne (snad preskocitelne) on foot pasaze tomu taky moc nepomahaji .. jeste ze maji ME3 a BF3
  • corfer
    Jako vždy konference EA šprajcnutá na klasických sériích.

    update: Sims social je tedy parádní úlet (čti: parádní hovadina).
  • Spades
    Sims Social?
    http://www.csfd.cz/film/234133-gamer/
  • mmrrxx
    tank vydrzi nekonecno zasahov pokial v nom sedi hrac
    • nemylia .. m1a2 ma zeleny TIS .. kde svetle casti su teplejsie - studene tmave .. vyzera to dobre .. s tou vydrzou tanku je to fakt .. ale mozno koli demu nastavene .. snad ..
      • mmrrxx
        jo, uz som si vygooglil tak som to zeditoval, skoda ze tak malo multi ukazali :(
        • mna skor mrzi ze neukazali nepreskriptovane SP z pohladu infantrie .. ale od toho budu prezentacie na 'stankoch' .. MP ide mimo mna . ..
  • DO haje TO BFKOO!!! Frosbite 2 je proste nadupanej, engine... Jsem rad, ze vyhled s tanku je podobny tomu s BF 2 .. :) Good job DICE!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit