Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak Sony ma snad nejnudnejsi a nejchudci diskuzi u konference :-D
  • Uncharted 3 pecka, cekal jsem, ze toho moc nebude a bude smerovat vetsina na MOVE a Vitu, ale kde mame nevim jestli primo slibene, ale urcite naznacene, ze se na E3 objevi, jedna kdysi zrusena ci oznamena hra, pred delsi dobou? Spekulovalo se o Eight Days, Agentovi, pripadne to mihlo byt i Getaway...
  • to nejde spustit, kliknu na play a pusti to jakesi komenty
  • nikdy nepochopím to smýšlení dolar=euro...
  • corfer
    Proč, proč a ještě jednou proč dělal Microsoft a Sony tak výkonné konzole, když na ně začne tvořit pohybové casual blboviny pro totální pablby. Vždyť i z té konference je vidět jak kravsky se to ovládá, o to víc je směšně, jak prezident SONY pro USA tvrdí, že se jedná o úplně novou zkušenost.
    • coze coze???microsofrt a vykonna konzole??:D:D:D:D:D vole Tetris na zachode je vykonnejsi a vic se u neho bavic nez na Xboxu hry na tom vypadaji fakt otresne o proti PS 3
      • dilinja
        no takovejch frajeru co se tu vyrojilo za posledni dva dny tu nebylo za celej rok *1*
        • nwm co tim myslis hnupe ale je to tak sak Xbox je priserna konzole z hroznou matlou grafikou
    • Casual hry mě nezajímaj ale tvrdit že lidi co je hrajou sou blbý je pěkně ubohý navíc mi přijde že Sony má dost her který nejsou pro casual hráče.
  • ou jee
  • dilinja
    tak už mi to vpalte přímo do žil *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit