Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis
    Nyní očekávám na Games sérii článku, která bude vždy detailně představovat jednu postavičku ze Super Smash Bros.!
    • KrejciPetr
      Vyžaduji rozbor vývoje každé postavy a seznam všech dílů v který se ukázali. Na to navazující podmínky odemčení postavy v každé konkrétní hře a seznam všech schopností, které mají. Předem děkuji :D
    • Jako... mohli by. Nintendo ukázalo pár postav a pak to ukončili *7* .

      Jinak docela mě to zklamalo, čekal jsem oznámení něčeho nového od first party vývojářů/ukázku z Metroida 4 nebo Bayonetty 3. No nic snad něco ukáží na Gamescomu.
    • nakoľko je pre mňa tak 85% postáv neznámych, prečo nie :) ak to bude dobré čítanie, beriem (ďalšie číslo levelu je ďaleko)
  • bolehlav
    Super Smash Bros. is an action game about smashing beloved characters of the screen

    THE END
    (just kidding)

    Mně to v ten moment přišlo vtipný. To jsem ale ještě nevěděl, že to "THE END" přijde až za 20 minut a 60 postav. :)
    • Jj když video skončilo, tak jsem si taky říkal, že by bylo lepší kdyby to nebyl vtip. *1* *1*
  • Jsem fanoušek Nintedna a mám rád Smash, ale tohle bylo vysilující i na mě.
    Kdyby to pojmenovali Super Smash bros. Direct, tak by to bylo asi v pořádku, ale na directu, kde lidi čekají nové hry ukázat všechny postavy ze Smashe 2x! to si mohli nechat.
    Aspoň, že ukázali Fire Emblem.
    • 0011
      Tak je to jedna z jejich nejlépe prodávaných frančíz, já čekal že se na SSB budou hodně soustředit ale tohle bylo fakt pro hc fandy. Radši bych byl kdyby víc času věnovali právě Fire Emblem, ale škoda že výjde až skoro za rok
      • HC fandové ty postavy znají, tohle bylo pro lidi co mají konzoli nově, jako Adam.
        • 0011
          Já je znám všechny taky a to se za hc fandu nepovažuju, ale jak píše ginger tohle bylo spíš pro lidi, které zajímá sebemenší tweak postavy oproti minulým dílům
        • To ani ne. Když oznámili, že ve hře budou všechny postavy, který už se v sérii objevili, myslím že nejed HC fanda si ustříkl.
          Pak tam "jenom" ukazovali v čem je každá postava jiná než v předchozích dílech. A to si podle mě mohli nechat na video zvlášť pro lidi, co ví, že si ten Smash koupí.
  • yenda1
    No hlavně Smash no. Ale je třeba si uvědomit, že je to obří značka a Nintendo si jejím prosincovým vydáním zajistilo bohaté Vánoce.

    Nintendo to hraje jinak. E3 zase tak moc neprožívaj. Udělaj Direct a je to jeden z mnoha za ten rok. Příští měsíc bude další a ten bude možná věnovaný celý Metroidu, Animal Crossingu atd.
    Dávkují to. I když by klidně mohli jako třeba Sony ukázat hry (viz. E3 2016), u kterých se bude pištět, vřískat a jinak hystericky projevovat a u kterých se taky ještě neví datum vydání. Ale proč?
    • Jj a například Nové Pokémon hry oznámili bez problémů 3 týdny před E3 a Smash oznámili v obyčejné vizitce, co posílají každý měsíc *1* .
  • SalemCZ
    Kde je Wario, nikde jsem tam neviděl waria, jdu si to pustit znova.
    • Khanemis
      Je tam Wario i Waluigi...tys to snad pořádně nesledoval!
    • ale byl tam Drmario
      • SalemCZ
        ten mě tak nebere, ale Wario má sexy knír :D
  • "Fiery the angels rose, and as they rose deep thunder roll'd. Around their shores: indignant burning with the fires of Orc."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit