Přejít na výpis diskuzí

Záznam tiskové konference Ubisoftu

11.6.2018 21:10
Redakce Games.cz 30 příspěvků

Tisková konference Ubisoftu je za námi a rozhodně stála za pozornost a to i když nedošlo na ukázání nového Splinter Cellu. Bohatě to ale vyhradila nová videa a informace o hrách, které Ubisoft už vydal a dále podporuje, a nebo o těch, které teprve vydá a víme o nich. Srdce asi všech ve studiu si ukradl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak zajimave info z gameplay Ac - kassandra je atenanka a alexios tedy nepritel spartan…
    • ach tak jsem zvedavy jak to bude :-)
  • Jsem liný poslouchat celé komentované video. Raději bych měl bodově seznam novinek s odkazy na trailery. Popravdě z E3 mají jiné weby rychlejší zprávy. Trvá Vám hodně dlouho, než napíšete v nadpisech, co se oznámilo. Třeba HITMAN 2 jste měli snad o den později na webu....
    • Souhlasím, místo bezduchého tlachání do videa, které fakt nikdo nepotřebuje, by článek se stručným a strukturovaným seznamem novinek byl daleko lepší. Xzone zpravodajství z E3 je opravdu tragické.
    • ales.smutny
      Ahoj,
      oznámení Hitmana 2 bylo několik hodin s odstupem po světovém, protože k tomu došlo v noci našeho času. Takže ne, nebylo to o den později.
      Pokud nechceš poslouchat komentované video a chceš jen seznam novinek s trailery, jak říkáš, máš na to jiné weby. My nikdy nedělali a nebudeme dělat to, že vychrlíme jako RSS spoustu videí s jednou doprovodnou větou. Ubi jsme se raději rozhodli strávit dalších pár desítek minut diskusí, i s diváky, protože nám to přijde lepší a hlavně, jak říkáš, na rychlost hrají jiné weby. Ty ti tedy asi v tomto budou vyhovovat víc a je krásné, že máme svobodu rozhodnout se odkud a jak informace čerpáme :)

Hezký večer
      • Ahoj Aleši, díky za reakci a vysvětlení. Já jsem proste zvyklý chodit hlavně sem, tak mě měnit zvyky bolí ;-).
        • ales.smutny
          Jasné, ale zase, když si ten článek teď rozklikneš, tak tam stručný seznam událostí už je ;)

Jen prostě zpracovat všechny informace, zchroupat videa (právě teď máme ve frontě asi dvanáct videí), nnahrát obrázky, založit karty nových her, to chvíli trvá. A pak přijde Sony... :)
          • Rozumim a chápu, ze to je makacka a ze věcí je mega hodně... díky moc!
  • ja sem u toho usnul, bylo tam neco zajimaveho?
  • Konference má pro mě překvapivý výstup. Vypadá to že si dám od Ubisoftu minimálně na rok přestávku. *5*
  • LV426
    Je vidět, že v redakci nemají o RB6 ani šajnu, prý v nejlepší formě ta hra :D Naopak , za poslední měsíce z tama odešli nejlepší hráči, teď je ta hra plná doslova idi*tů, děcek a noobů. Kdo loni hrál někde v stříbru, tak je teď platina+.

Dřív, když člověk zapl platinonou hru, tak tam byli lidi s mozkem, mluvili ,měli taktiku, domlouvali se. Teď tam polovina ani nemluví, samé malé levely navíc, takže ti lidi vůbec neví co dělat. Dřív jsem zapl hru a byli tam (na tu dobu nejvyšší levely), teď to člověk zapne a má tam totální nováčky co mají pár desítek hodin v té hře a mají skoro nejvyšší rank.

Doslova každá lama teď má platinu nebo diamond. Ti noví noobáci absolutně nechápou jak tu hru hrát. Teamplay, info, krytí, kooperace, taktika, natož znalosti map, operátorů atd., to už tam prakticky neexistuje, je tam hrstka skutečných diamondů, kteří už víceméně hrají jen svoje custom hry, protože hrát to s random lidma, byť s největšíma rankama, to je katastrofa, lama vedle lamy, už to dávno není RB6, z té hry se stalo takové CoD. Lidi tam jen bezesmyslu náhodně utíkají a střílí. A nižší nebo nedejbože nejnižší ranky? :D Škoda slov .... to je snad nějaká nově vyvinutá sekce pro mentálně retardované lidi nebo nějaké CoD hráče, kteří neznají nic jiného než tupě jít dopředu a střílet :D

Prostě totálně dojebané, proto drtivá většina nejlepších hráčů co tam byli odešla, protože ten ranksystem and matchmaking je absolutně tragický.

PS: 35 milionů hráčů :D To určitě, každý druhý tam má 2 nebo víc účtů, protože se lidi tahají do ranku druhým účtem protože to totálně stupidní ranksystem a matchmaking umožňuje, od začátku hráči volali po změně, doteď 3 roky Bugisoft nebyl schopný s tím nic udělat a to je jeden z hlavních důvodů proč jim top hráči utekli a ta hra je v takovém tristním stavu, takže už jen tady z toho důvodu bych to číslo o třetinu snížil, Ano, pořád je to víc, než jiné hry, ale stala se z toho hra plná noobů, nic víc.... Jsem rád, že jsem zažil loňský rok, to byl nejlepší rok v RB6, 2018 stojí za houby... mám v seznamu přátel tak 20 perfektních hráčů, které jsem letos neviděl tu hru zapnout .. zrovna minulý měsíc jsem ji přestal hrát taky ... Klasika Bugisoft, doj*bat všecko, stejně jako Division doj*bali .. no co už, je čas představit Division 2, hodíme to do jiného města, změníme pár kravin typu zaměřovač a oni to zase koupí ti bezmozci, ale věci po kterých se volalo dlouhé měsíce neopravili doteď... naslouchání komunitě jako vždy *1*
    • radim.zaty
      To je peklo co, člověk nemá život, stráví u toho stovky hodin, aby se dopracoval k nějaké virtuální hodnosti a najednou to mají i největší lamy. To se jednomu zhroutí celý svět, když nic jiného, než hry, nezná :D
    • tak snad jen založit klan nebo si najít v te hre nejaké prátele a hrát s nima.
      • LV426
        Jak jsem psal, z celeho seznamu pratel co v te hre za ty roky mam (a to jsou top hraci, ne lamy) je aktivnich uz jen minimum a ti uz jsou na tom uplne stejne. Proste mrtva hra. Kdyz jsme naposled hral s diamondama (top rank) tak nam to proti nam dalo naboostene diamondy co hrali jak nejaci silvri, protoze to realne silvri byli. Akorat byli potahani do dia. Tohle nema smysl vysvetlovat lidem co v te hre nezazi top ranky 2017 treba, kdy ta hra za to jeste stala a nevidi to prime srovnani v jakem stavu je ted. Ty reci redakce uplne mimo, nemaji sajnu, je videt ze to vubec nehraji a ani nikdy poradne nehrali.
        • Draken69CZ
          Přesně, milá redakce přestaňte mluvit o hrách které jste hráli méně než 500h protože o nich nemůžete nic vědět, raději pozvěte odborníka (na všechno) LVho který erudovaně a smysluplně (jak mu to mozek dovolí) povypráví protože on (jako jediný) při hraní používá mozek a je ten nejlepší (neprofigejmr) co znám a to už něco znamená. Nebo snad ne?
      • LV a přátele? *1*
    • to potka kazdou hru ne verejnych serverech

ty top hraci maj nulovou motivaci tam ztracet cas

hranim proti slabsim hracum se nic nenaucis
      • LV426
        Tak jasny, jakmile odesla topka, uz me to tam nebavilo. Co mam z hrani proti nejakym Drakenum a uchum, kteri tam simuluji zive terce :D Oni namitnou, ze to hraji pro zabavu, ale sorry, byt pro nekoho zivy terc je fakt zabava jak prase. Onlinovky se preci hraji zasadne abys byl lepsi a lepsi, co nejlepsi, zabava je kosit ostatni, vyhravat a ne byt lama co mele neco o tom, ze to hraje for fun :D Znam spoustu lidi co skoncili s hrou, protoze chybela motivace. Bohuzel RB6 ma potencial obrovsky, tady to zabil Bugisoft. Ti lidi by neodesli, kdyby jim to hazelo vyrovnane protivniky. Jenze hrat na top ranku s noobama fakt neni zabava.
    • tl;dr LV zase brečí, napíše dvacetistránkový blábol kvůli jedné větě od redakce ze streamu
    • Draken69CZ
      Doba Temna *8*
      • LV426
        JJ proto jsem rád, že končím s hraním, myslím v tu nejvhodnější chvíli ... možná pak časem koupím jen nějakou zolku, abych si v klidu zahrál nějakou příběhovku typu The Last of Us, ale online hraní pro mě s masovostí a čím dál větší tupostí her ztratilo smysl. Každá hra je plná noobů, cheaterů, děcek a divných lidí. A na zoli hrát mulťák s páčkama fakt nebudu, to bych byl padlý na hlavu.
        • Prosím, hlavně skonči už s navštěvováním místních diskuzí. *11*

(hlavně si to pořádně olajkuj) *7*
          • LV426
            Zprdele si davam minusy sam.. :D Kazdy vi, ze naklikavac jsi ty, menic nicku, troll a tak, proste pako, typicka smutna ecistence jejiz zivot spociva v reseni ostatnich lidi :)
            • Otázka je, jestli má vůbec cenu brát vážně tyhle výměšky od někoho, kdo píše jako skrytý za registrovaným nickem a dopředu obviňuje z naklikavání, i když je to on, co má naklikáno.
            • LV426
              Ty jsi vetsi traged, nez max a to je co rict :) Kazdym svym blabolem utvrzujes jake jsi hloupe dite. Mamince pod sukni :D takto mluvi deti...
            • Nojo, to víš, člověk s tebou musí mluvit jako s dítětem, protože se jako dítě chováš. .

Když už tě zabanovali někde na PC tuningu nebo DD worldu nebo kde to bylo, tak to asi leccos o tobě vypovídá, ne? Anebo to byl zase neoprávněný ban? Nebo co ten tvůj ban na Ubisoftích fórech? Taky jsi určitě předložil své "názory" ukázněně, dospěle a s respektem nebo ses choval jako 10 letý děcko?
              Je mi tě líto, vážně je. Být takovejhle cynik je fakt v p*deli.
          • ucho
            Predátor a skončit s navštěvováním zdejších diskuzí? Ne, ten to bude maximálně jen tvrdit a bít se do prsou, jak s něčím končí, ale bude tady pořád :)
  • Na naky odkazy se*re bilej tesak, ja chci karla drdu a nekorektni komentar zahrnujici vsechny klasicky šprýmy *1* *1*
  • V bleskovce na registraci do bety Divisoin 2 mate odkaz na black desert... jen pro info ;) pak prispevek klidne smazte ;)
    • U bleskovky ze vysla cestina na Frostpunk mate oba odkazy na Frostpunk zde na games.cz ;) hodil by se ten odkaz na tu cestinu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit