Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cim ma byt omezena online aktivace? jedine co me napada je meil - v tom pripade muzu po porizeni hry pouzit (vytvorit) novy mail a pripadne pak hru prodat i s nim...
  • Ať už jdou do pr....! Co ještě k sakru chtějí? Poctivý hráč, který si koupí hru za plnou palbu nemůže prodat hru dál? Opět jen krok zpátky a podpora warez, nic víc. Takovým hrám, byť by byly sebelepší, se jen obloukem vyhnout a rozhodně toto svinstvo nepodporovat.
  • co tak kupit bazarovu hru spolu s online klucom? ved to nieje kluc na jedno pouzitie, ved predsa ak o rok si hru znova nainstalujem tak budem chciet znova aj ten online kluc znova pouzit.
  • Alebo si kupte online kluc lacnejsie niekde na internete, ja plnu sumu platit urcite nebudem a zohnal som ho asi za 390 CZK. Takze uz si len pockam na dorucenie online klucu.
  • Řešení existuje jmenuje se warez a jeho kamarádi torrent a crack.
    Nenažraní vydavatelé si nic jiné nezaslouží.
  • Reseni existuje, jmenuje se Steam a nikdo prskat nebude. *5*
    • Opravdu si myslíš, že každý je příznivcem Steamu? Já a rozhodně i mnoho dalších uživatelů tedy rozhodně nikoliv.
    • Mopped
      Já jo.
  • Jen dalsi firma kterou skrtam ze seznamu..
  • Nech spravia hru na ktoru sa nezabuda a nikto ju do bazaru neda. *zmurk* na krabicu magic carpet 2 na mojej polici
  • Nech spravia hru na ktoru sa nezabuda a nikto ju do bazaru neda. *zmurk* na krabicu magic
  • Nemel tohle uz davno half life 2 a jakakoliv steam-only hra?
    • tady se ale bavime jen o online obsahu, ne o spusteni hry jako takovy. krabicovou verzi zakladni hry muzes koupit z druhy ruky a normalne pojede, ale bez klice nemas pristup k dodatecnejm online vecem (ktery te muzou zajimat, ale taky nemusej).

      ovsem online obsah si muzes vzdycky dokoupit na PSN nebo xbox live a pokud bazarovou hru koupis dostatecne levne, porad se ti to vyplati, navic si koupis jen ty add-ony, ktery te skutecne zajimaj (a za vetsinu DLC musis beztak platit zvlast i kdyz si koupis hru novou). u novinek to sice moc nefunguje protoze cena klesa pomalu, ale u starsich kousku je to v pohode.
    • To omezení? Ano má a je to k ničemu, hra se naváže na účet a bych ji mohl prodat musím ji prodat i se STEAM účtem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit