Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na světě je 7,6 miliard lidí... což znamená 7,6 miliard různých chutí a názorů.

    Vůbec mě nepřekvapuje, že se 2 lidi neshodnou v názoru na umění *5*
  • Na světě je 7,6 miliard lidí... to znamená 7,6 miliard různých chutí a názorů.
    Opravdu vás překvapuje, že se někde asi najde pár stovek/tisíc/desetitisiců lidí, kterým by se to mohlo líbit??
  • Jack1947
    To tam probíráte zajímavé věci vskutku, nevím každý má nějaké chutě co jeden nesnáší druhý je z toho třeba v neskutečné extázi *4*
  • Jack1947
    Nevím neznám já ani anime nesleduji, jen nechápu kontroverzi že někomu na tom vadí nějaká ta nahota wtf
  • Krescz
    hele třeba Princezna Mononoke a Cesta do fantazie jsou pěkné pohádky, ale tykadla na frajerce? dafuq man
  • Krescz
    btw mohl by mi někdo z těch lidí co se mnou nesouhlasí vysvětlit co je sexy na chobotnici, když má děva dětské oblečení, ocas jako liška nebo tykadla? Jako chápu, že se někomu líbí zvířátka, ale brouci? no hate, rád se přiučím a přijde mi to jako dobré téma do hospody :)
  • souhlas, je to kýčovitý hnůj
  • Krescz
    tohle si nemůže koupit zdravý člověk
  • Wolt
    https://www.youtube.com/watch?v=nVg_wquLsy4
  • Jo, zrovna kreslený kozy je něco čemu by měl Steam věnovat tu nejvyšší pozornost.
  • Jack1947
    To jsou fakt hrozné problémy tohleto... prostě někdo rád Anime no a ? *7*
  • Ne
  • Zatímco Mrkváč si dneska se svým adware převlečeným za OS už na nic nehraje...
  • Tohle je umění asi jako Honzíkova Cesta 9 díl...
  • MickeyMutant
    Reklama zdarma. Očekávám masivní krátkodobé zvýšení zájmu o zmíněné tituly. Až za pár dní vyjde Agony, tak se snad taky najde někdo, kdo se k radosti vývojářů ujme role užitečného puritána.
  • Sry na Microsoft s jejich Windows *1*
  • Steam potřebuje nějakou konkurenci jako sůl... Začíná si hrát na Windows kolem roku 2000.
  • TheGGG
    "It's called anime, and it's an art form."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit