Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • studna261
    ČR je správnej Battlefieldovskej národ.
    • aj Slovaci :) frajerka ma raz zabije ;)
    • tak to se mame cim chlubit....=)
  • Tak pokud vyjde Diablo III a já v to doufám *4* . Tak to obsadí horní příčky.
    • Pocet kusu BF3 a CoD MW3 co se do ted prodalo.. To bude mit Diablo 3 jenom v predprodeji:P:))
      • ...pokud se ho dočkáte ještě letos. *1* *2*
        • ale jo ja uz jim verim ze to vyjde v Q2:)))
    • DarkHawk
      Si piš. Diablo 3 obsadí první příčku a bude to pořádný nářez. PVP řežby ovládnou hardcore hráči a casualové, co hrajou BF3 se budou s brekem odpojovat.*1* To není žádna schovka, kde se z keříku střílite 20metru daleko na mapě o rozloze 1000km.
      • Lidi co hrajou BF 3 si takovou sračku ani nekoupí...:D
  • Je vidět, že češi patřičně docenily kvality BF3 a stereotyp cod odsunuli dál. *4*
    • Dobrej vtip! *1*
  • Arkham City by si zasloužilo někoho vyšoupnout a být v desítce :)
    • tak si to s kamaradama kup a treba se to podari ;)
  • Docela zajímavé, že BF3 je PEGI16 zatímco CoD PEGI18 *8*
  • :) Ale ta ilustrační fotka asi také nebude reflektovat aktuální herní trh v ČR že ?
    • starej dobrej Bontonland.. jen premyslim jestli je to Tomb Raider 1 nebo 3 :D
      • Je to trojka, prvni uroven a zacatecni skluz do chramu v dzungli. Si myslim.
  • filias
    Nevím proč by mělo být Crysis překvapení. Spíš bych tam čekal hry jako DeusEx nebo Heroes.
    A co bude v tom dalším? No jestli vyjde, tak Diablo.
    P.S: Nesouvisí dominance EA s tím, že není na Steamu? Všechny hry od EA co jsem si koupil (dobře až na jedny starší NFS) byly na fyzických mediích.
  • Letos bych taky tipoval Borderlands 2 a novyho Bioshocka z minuleho mi tam docela v 10tce nejlepsich chybi Dead Space 2......
  • taky by mě docela zajímaly počty prodaných kusů nejlépe rozepsaných ma prodeje na konzole a pc
  • Co to tam máte za obrázek? To je tak z roku 1999? Kdyžtam holčina paří na PSX Tomb Raidera III? *3* pěkný
    • To je kluk, ty šuline. Nedělej, že to nevidíš.
      • ok, tak je to kluk no.. a neříkej mi šuline, taky ti neřikám hlupáku
        • to je kluk za holku
      • Chalide my tě nepoznali ... omlouváme se ;) Ale řetízky z žlutého kovu na obou rukách , no což je to už dávno ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit