Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když umřel tak umřel, chleba levnější nebude.. a na světě je dalších 10 miliard lidí o kterých se nikdy nic nenapíše a to žijí mnohem počestnějším životem než buržoazním kapitalistickým vykořisťovatelem.. hrabajícího jen na využívání závislosti lidí na požitcích a libých pocitech z hraní potažmo nežití...
  • Moc se těším na wiiu na novou zeldu.
  • Chim
    Možná by stálo za to u takovýchto článků diskusi rovnou zamknout.
  • yo dud' you're engrish iz soo stronk
  • Sr_Lobo
    Tak mě mrzí, že sem se netrefil do tvýho stylu. Co teda ještě chceš ? Mám poslat otevřený omluvný dopis EA a Ubisoftu ? Pro tyhle znepokojivé případy tam máš tlačítko nahlásit, nikdo ti nebrání ho použít. Sám sem tam dodal, ať to klíďo smáznou když to vadí.
  • ale obcas se pouziva rip in pieces, jen to neni az tak ucitvy *5*
  • Ristoro
    Černý humor mám rád, ale to by muselo být vtipné. Jenže jaký černý humor to je, když jsi nepřímo napsal, aby zemřeli zaměstanci EA/Ubisoftu?
  • Ubožáku
  • OvP v pokoji.
  • Vojta_Ilavsky
    Nepodíval jsem se na jeho nick :D
  • Opravím Ti to -> RIP (=rest in peace, původně latinské requiescat in pace), he was a hero. *4* Minimálně takhle bych to napsal, kdybych to psal já.
  • Ale nachytal tě.
  • Vojta_Ilavsky
    RIP znamená Rest In Peace, hlavo dubová.
  • Vojta_Ilavsky
    Myslel jsem hry jako je Splatoon a Bayonetta, KVALITNÍ AAA HRY kterých je jak šafránu. A co si budem povídat, Maria nemůžou dojit napořád, ať ty hry budou sebelepší, tak se to lidem přejí.
    Jo, chtěl bych po Nintendu asi moc, když kvalitativně i kvantitativně převyšuje ostatní konzole o mnoho hlav, ale jak se říká, s jídlem roste chuť.
  • Rest in peace in pieces ?? Trochu morbidní, nemyslíš ?
  • RIP in Peace.
  • Počítám, že stálé značky za exkluzivní originální hry nepovažuješ? Zelda, Metroid (ok, ten jsme dlouho nedostali), Mario (a jeho spinoffy jako Kart, Tennis atd.), Donkey Kong, Smash Bros., Luigi Mansion, Animal Crossing, Pokémon, Fire Emblem atd... to je spousta exkluzivek, které jsou vždycky něčím nové...
    Byť ne jménem.

    Z nových značek máš v posledních letech Bayonettu, tebou zmíněný Splatoon nebo třeba Captain Toad... to se upřímně množstvím moc neliší od nových first party značek Sony a Microsoftu = Sony má Last of Us, Horizon a možná Bloodborne (když se od něj odhlédne jako v základě součásti Dark Soul)... a od Microsoftu jsem nenašel žádnou novou značku (tady ale nevím, něco jsem možná minul).

    Z third party exkluzivních značek je tam pak Xenoblade, Shin Megami Tensei (hlavní série), Etrian Oddysei, Monster Hunter a spousta dalšího...

    Chápu, že myslíš úplně nové Nintendo IPčka, ale jak říkám... když se podíváš na Sony a Microsoft, ten rozdíl není nijak výrazný. A v základě Nintendo samo produkuje větší množství her za rok, než Sony a Microsoft.
  • Vojta_Ilavsky
    Mě spíš šlo o inovaci herní. Tzn. nové originální exkluzivní značky jako Splatoon.
    Chápu že je to primárně určeno pro občasné hraní s přáteli(MK je po pár pivech výtečná zábava), ale i tak mi tam prostě chybí větší portfolium exkluzivních originálních her.
  • Přesně tak, Nindendo kráčí svojí cestou a díky tomu je skvělé. Inovace by bodla spíš jen ve zdokonalení služem = lepší síťová infrastruktura (která by se upřímně hodila i Sony a Microsoftu), lepší eshop (který se tuším blíží), hry vázané na profil a ne na konzoli atd...
    Ale ve hrách není potřeba nic měnit, protože jsou vždy něčím nové. 3DS je nejlepší handheld za poslední roky, a také prodejově úspěšný... a WiiU má své chyby, ale pro majitele PC je to nejlepší současná konzole, kterou si může vybrat = čistě na základě herního výběru.
    Uvidíme, jestli u NX "spraví" i ten problém s third party hrami...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit