Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neznam..Knihy čtou jen panicové kteří mají furt čas.
    • čas na dobrou knihu se vždy najde. Například místo trapného paření na mobilu nebo tabletu můžou lidi číst.
    • Ja myslim, ze knihy necte hlavne omladina muzskeho pohlavi, tedy prave hlavne ti panicove :-).
    • Walldstein
      Hmmm..panic nejsem, času taky moc nemám, ale i tak si najdu chvilku prostoru pro čtení.. Tohle paušalizování je od dnešní omladiny dosti chabé a smutné. Knihy na rozdíl od filmů či her podporují a rozvíjí fantazii, slovní zásobu, rozšiřuje obzory. Podle tvého výlevu odhaduji že i slabikář si dočetl tak maximálně do půlky.
    • Ty ko.ot ...
      • Co já?
  • mdkGT
    Tady je to zase jako nastenka v Bohnicich.
  • mdkGT
    Tady je to zase jako nastenka v Bohnicich.
  • Byl to PAN SPISOVATEL!!! Jeho Duhova sestka, Hon na ponorku nebo Nejhorsi obavy jsou dodnes spickou zanru! bude mi chybet!
  • Já jsem si s knížkama laškoval až od dětství, ale díky němu a Remarquovi jsem začal číst intenzivnějc. Hon na ponorku byla první věc, co jsem od něj přečetl. A i když jsem po pár knížkách ztratil chuť (repetitivnost), Jasné nebezpečí, Vysoká hra patriorů, Duhová šestka, Rudá bouře zůstanou v čestný poličce. Bylo skvělý, že se člověk zábavnou formou čtení pořád učil něco nového (vrcholem byl princip činnosti jaderný bomby z Jasného nebezpečí).
  • Nikdy nezapomenu na jeho velkolepé knižní příběhy u kterých jsem s dýmkou po večerech vysedával na verandě.Ta gradující epika ,ta svižnost!Jako bych i v tuto smutnou chvíli byl s jeho postavami jako Nezkrotná Rosalie a umravnoval separatisty z knížky Nekončící poušt.
    • mdkGT
      ? *15*
  • Splinter Cell 1..<3..nezapomenu.Jinak 66 není uplně vysoký věk..škoda takového spisovatele. *9*
    • Walldstein
      V jedenadvacátém století je opravdu jeho věk hodně nízký na smrt. Je ovšem otázkou co bylo příčinou. Pokud nevyléčitelná choroba, tak to bylo vysvobození.
    • Uduste se těmi mínusy,h*vada *4* !
      • Tilwaen
        Klid. Nic to neznamená. A jakmile na sobě dáš vědět, že Tě to žere, tak už se jich nikdy nezbavíš *3*
  • R.I.P. ..... co k tomu dodat..... R.I.P.
  • Není pravda ,že umřel ,v našich sveřepých srdcích žije stále a neuhasitelný pramen lásky k němu nevyschne.
    • Napsals to překrásně, ale ty mezery před čárkami namísto po nich strašně tahají za oči :)

      R.I.P. TC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit