Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ved pri tom okuluse aj tak neslo o nic inde ako vyrobit hype a potom to strelit za miliardy. Vobec by som sa necudoval, keby ten carmack na tom robil za peniaze zenimaxu, presiel k okulusu za vidinou zelensich pastvin a teraz vyraba dymovu clonu este aj za pomoci faceshitu.
  • Fejsbůk rift is dead, long live the Morpheus *1*
    • walltar
      Já tohle moderní nesnášení FB nechápu ... Sony je úplně stejná velká korporace jak FB, ale přitom ji málo kdo nenávidí. FB mě příjde, že dneska nesnáší každej druhej ...

      Si myslím, že Morpheus nevýjde jako finální produkt ještě celkem dlouhou dobu, protože Sony si počká na to jak se bude prodávat OR. Navíc pochybuju, že se budou hrnout do PC segmentu, kde jim asi interpolace a podobně věci nebudou fungovat.

      Ale já si osobně koupím lepší z těch dvou zařízení. Klidně ať je modré a je na něm vepředu velké F ... pokud bude fungovat nejlíp z těch co budou dostupné, tak si ho pořídím.
      • Nevsim jsem si ze by sony prostrednicvim konzoli hromadila dalsi a dalsi osobni udaje a informace o litech, pripadne ze by to byl jejich primarni obchodni artikl ... cimz netvrdim ze je to nejaka slunickova firma ...
    • wenceslaus
      Hyn sa ukaze! Do roka a do dne... (teda doufám)
  • V tomhle hrozne moc zavidim PC hracum, ze az vyjde pristi hra od Zenimaxu, tak ji nebudou kupovat, ale svuj bojkot teto firmy vyjadri pod vlajkou s lebkou a skrizenymi hnaty. Jen nevim, jaky postoj vyjadruji pri kradeni her od jinych vyvojaru...
    • wiki o Zenimaxu říká

      Products Doom, Quake, The Elder Scrolls, Fallout, Wolfenstein, Rage, Prey, Dishonored

      o co že to lidi kupovat budou *3*
      • A to je prave smutny. Zenimax je hnuj, koupe licence Falloutu za ucelem jejiho opdorneho przneni, prukopnici nesmyslnych DLC (horse armor), vydavani nehratelnych her (PS3 verze Skyrim), zabiti Human Head Studia, nesmyslne soudni pre (Scrolls, Oculust) a lidi jim to proste porad poradne nevrati
        • Kdyby licenci na Fallout nekoupili oni, pravděpodobně by to dneska byla mrtvá značka... Navíc NV byla slušná hra.

          Nesmyslné DLC? Bez něj by se ani modeři nedostali k brněním pro koně...

          Co jsi měl se Skyrimem pro PS3? Kvalita Skyrimu v den vydání nijak nevybočovala z řady ostatních her od Bethesdy. Rozsáhlé, komplexní a otevřené hry mají holt svoje úskalí a pokud nechceš hru dělat 10 let (což není příliš ekonomické), bugům se nijak nevyhneš.

          Proč by měli udržovat při životě Human Head Studio, když se jejich hry neprodávaly? Každé studio si na sebe musí vydělat, hry od HHS měly ale jen průměrné výsledky, tak co s nimi?

          Spory vedou všechny firmy ve všech oborech... Kdybych měl bojkotovat všechny firmy, které vedou nějaké spory, co se mi nelíbí, musel bych bydlet v jeskyni.
          • Skyrim na PS3 jsem hrál, problém byl v tom, že v pozdejších fázích tak cca po 3 hodinách hraní začla hra silně lagovat, musela se restartovat a pak to zas další 3 hodiny běželo v klidu, jako bylo to otravné, ale nic neřešitelného, člověk asi aspoň dal na minutku pauzu
        • Prečo by koncového zákazníka mali zaujímať zákulisné srajdy? Buď ma hra zaujíma, vyhovuje mi a kúpim ju, alebo mi za to nestojí a nekúpim (poprípade počkám na výraznú zľavu).
          • Přesně...
        • No jo, pretoze ich tie hry bavia asi.
  • Zenimax nech zhori v pekle potom ako vy*ebali s ID Softom a ako chceli vy*ebat s Human Head Studios, ktori sa vsak nedali a tak Zenimax zrusil cely Prey 2...
  • Coffin.Corner
    No a? Tak si holt Cukrouš nekoupí jedno drbátko ze slonoviny...:)
    • Cože?! Na internetu jsem už viděl hodně ale vzít chlapovi drbátko ze slonoviny? To se prostě nedělá. (/sarcasm)
  • Jack1947
    Jednou se hádají tamti a podruhé zase onamti... pravda je někde mezi ukrytá a právo nemá nikdo... *7*

    Protože však Fejcbůk nemám moc rád tak jím fandím, at vytřískají ze cuckrblyka co nejvíc, at se naučí že není bůh a i on může prohrát. *4*
    • To je asi zase taková ta česká závist, že? Někomu se něco podařilo, tak to nemám rád, přeji mu jen vše zlé, nejlépe zánik. FB nemám taky rád, ale upřímně je to převážně ne jeho principem, ale tím, že jeho obsah tvoří jeho uživatelé a to, jak ho využívaji, což je vcelku katastrofa.

      Bejt na jeho místě, choval by ses taky stejně. Vlastně ještě hůř, kdyby byl FB pod vedenim závistivých čechů, umim si představit tu hrůzu.
      • Jack1947
        Tak díky, víš uplné h-vno jakej jsem člověk ale néé jsem závistivej ... závidím typickej čecháček a choval bych se určitě ještě hůře. ( To je v lidech a né v tom co si myslíš... ) a co ty ty bys takovej nebyl co. FB pod čechama by bylo taky ftipné no.

        MNě je FB ůplně u prdele, jenom jsem napsal názor a to že mi nevadí když pumpnou cukra. *3*
    • Thorleif_cz
      Ty voe, vždyť to je jako kdyby ti grázl ze školy zkopal pekaře, kterej peče rohlíky co si nosíš na svačinu.
      • Ale mozna v pripade, ze ten grazl zafinancoval vystavbu pekarny a pekar odmitl svuj dluh uhradit.
        • wenceslaus
          Jackovo doufání ti nepřijde nemorální?
      • Jack1947
        Tak bude určitě zas někdo jinej, nebo je pekař jen jeden ? jenže tady jde o to že OR vlastní ten cukrberg a tak se nejde divit no... pokud padne bude jeho budoucnost nejistá. *7*
  • walltar
    Myslím, že to že jde o peníze není nutné ani psát, takové společnosti se nesoudí kvůli principu. Těm jsou nějaké principy ukradené. Navíc takové soudy stojí hromadu peněz ...

    Ale na druhou stranu to z toho co říká Zeni nedělá okamžitě lež. Každopádně bude zajímavé to sledovat a doufám, že to OVR vyhraje ať už to bylo jak to bylo ... přece jenom po zenimaxu se mě stýskat nebude. *1*
    • To je docela nemoralni doufani.
      • walltar
        Já nejsem morální člověk ...
        • wenceslaus
          To je trochu matoucí... když máš T.G.M. jako avatara :-)
          • walltar
            To není Masaryk ... to je agent matrixu, co jenom podobně vypadá.
  • Samozřejmě, že jde jen a jen o peníze a Zenimax moc dobře ví, že by se s toho dali vytřískat nějaký prašule, Zenimax je totiž prosíravý!
  • To si snad někdo myslel že nejde o peníze? Zenimax to ukázal už se Scrolls.
  • Pokud zenimax ten vyvoj vyznamne zafinancoval, tak na to ma plne pravo, akorat ne od facebooku, ale oculusu. Ale nejprve to bude muset prokazat u soudu.
    • Jelikoz je aktualnim majitelem FB ... tak to budou calovat oni. A vzhledem ktomu jako funguje US pravo bych se ani moc nedivil, kdyby se k zalobe pridali prispevatele z kickstarteru, kteri rozhodne na projekt neprispivali proto, aby to ten clovicek nasledne strelil za 2G.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit