Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda že hlavní cena neni HAL 9000.
    • Myslíš toho z Nanoalba od Tata Bojs? *3*
      • Ne já myslim toho z filmu.
        • PreidaQ
          Nemůžu si nerýpnout v tom, že ten film je až podle knihy... *7*
          • To ano ale řekl bych že známější je film než kniha.
            • PreidaQ
              S tím souhlasím. Jen jsem měl potřebu zmínit, že je to i kniha.
    • Lawliet
      IQ devíti tisíc učitelů tělocviku
      • Co ze to?
        • Spades
          cerveny trpaslik
      • Nebo případně 18000 hlídačů na parkovištích. *1*
        • Nebo 1000000000000000000000000 trollu
  • R.a.z.i.e.l
    Páni... Co ten profík umí? Zmáčknout tlačítko "uhnout kulce"? *1*
    • Drak_1
      A možná umí hejbat kulkama *1* *1* *1*
    • ty si myslíš, že máš skill jako on? Zná prostředí, herní mechanismy...zatim co ty budeš hrát lidsky, on bude strojově.
      • R.a.z.i.e.l
        "...zatim co ty budeš hrát lidsky, on bude strojově."

        Na světě není lepšího stoje nežli člověka. *4*
        P.S. A věř, že já rozhodně hrát nebudu *2* , stejně nijak zvlášť nestojím o PC ve kterém je Nvidia. (ani jedna dobrá zkušenost s touhle značkou)
      • Promiň, ale tejtomu se člověk musí smát.

        Možná to je ovlivněný tím, že jsem všechny gaming Call of Duty hrál na nějaký úrovni. Ale i kdyby proti tobě dali nějakýho japonce co u toho sedí 20hodin denně, tak ho zabiješ alespoň 10 z 50ti, jsou to jen lidi a obzvlášť v CoD4 ti to padne i kdybys nechtěl. Musel bys být strašně špatnej hráč FPS her jako celku, abys neměl žádnou šanci
        • Call of Duty šel mimo mě, soudim z toho, co jsem viděl u Counter Striku
        • Zrovna u CoD vůbec..různý ty..nozoomy a podobný sračky...raději hraju The Sims nebo na konzolích, páč tyhle "pro" hry pro mě nejsou moc zábava kvůli tomu. *9*
    • Shaker
      myslim, ze si prave vyhral :D
  • spíš by mě zajímalo co za "profíka" do té soutěže uvrtali. Podle toho, že to je starší díl bych řekl některýho bejvalýho e-subáka, kterej když bude chtít, tak ho za ty 4 minuty ani neuvidíte, natož abyste ho zabili *1* . Každopádně sranda soutěž, kdybych nedělal zkoušky tak se du aspoň podívat.
    • Spades
      Tak CoD4 je prakticky jedinej CoD na eSports, takže tam může být jakýkoliv aktivní český hráč
    • PreidaQ
      Já bych také přesně čekal, že do toho nasadí bejvalýho esesáka.
  • Veskoslav
    Sice jsem kdysi dávno hrál CoD 2 na slušné úrovni a docela si tím i "vydělával", ale myslím, že jsem už na úrovni průměrných hráčů a proti skutečně dobrým hráčům člověk nemá sebemenší šanci. Nejvíce to jde vidět u her typu CS:)
  • Pcha profík to sa ešte uvidí
  • Tak to teda vyhraje mašinu :DDDDDDDDD Jinak tady http://www.youtube.com/watch?v=VqzpME58I_M se můžete podívat jak "profesionálně" ty počítače montujou :D

    Jinak mě zaujal komentář místního HW Experta - ,,kterýho debila napadlo dát dohromady AMD a nVidii"...To se nesmí nebo co? :D
    • diky za video *1* tak nejak jsem si to predstavoval *1* Presne jak je psano v diskusi pod tim videjkem......lidi, kteri se boji jen oddelat plech z PC skrine tech je dost a proto se takove "zazracne" sestavy mohou prodavat. Nerikam, aby lidi nakupovali na eshopech a sestavovali doma sami, nesmeji se lidem, kteri tomu nerozumi, prave naopak, to bych uz ani ja nemel z ceho zit *1* ale je mi smutno kdyz vidim kam lide mohou nakupovat a po kom casto zadaji pomoc a odborne rady *9* hold, takovi po zarucni dobe jdou nakoupit priste jinam
      • Přesně tak :-) A vůbec, jak to tam vypadá. Oni dělaj jak kdyby to uměli jen oni v ČR. A všichni ostatní jsou Frantové a Pepové z vesnice, kterým to za tejden vyhoří :D Ředitel kterej vypadá jak nějakej tramp, s culíkem a slunečníma brejlema...není schopnej si ani připravit nějakej proslov. Hrůza... A to jak to montujou. Žádná ochrana proti stat. el., desku drží za chladič, škoda že mu nezůstala v ruce. Slova: ,,No, aby tomu ty hráči mohli zahulit" a pohled na boxovej chladič :DDDDDD A pak ty výrazy: paměti nepaměťujou atd. :D Jsem málem pošel smíchy u toho videa :D
  • Profik? To je novy termin pre negramotne usoplene americke deti s nadvahou?
    No co uz,krajina neobmedzenych moznosti vsakze... asi ich tam pridem omocit a aj daky ten suprise cumshot
    • Veskoslav
      Máš trochu divné představy o "profi" hráčích. Znám spousty i holky a ta kdyby kolem tebe prošla na koupáku, tak tečeš....A navíc by ti nakopala p*del v CS:)
      • ;) můžeme to zkusit , kdo si o koho opře staré kolo .....
  • Zaujmalo by ma co sa stane ked nad nim nik nevyhra *4*
    • Daruje sponzorský Hůůůhall do dětského domova .....
  • ostrava,brno, praha. to musi clovek procestovat čr kvuli nejakym 3 kolum. ?
  • Dobry den. Moja fľandra zhaňa originalku Cod kde je najlacnejsia ?
    PS : Radsi nech hraje jak ma varit z tych polskych vajec, špina jedna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit