zavřít
...

Získejte Saints Row 2 zdarma a další hry v sérii s velkou slevou na GOG

Následující zpráva je určena všem, kdo a) nikdy nehráli hry ze série Saints Row, nebo b) jsou jejich nejfanatičtějšími fanoušky. Obě skupiny by totiž mohlo zajímat, že na GOG právě probíhá slevová akce při níž si do čtvrtka 27. dubna můžete zakoupit Saints Row IV i její samostatný přídavek Gat Out of...
  • Peter King (inkognito)
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    GOGu tyvole já už chci prostě Vietcong !!!
    21.4.2017

reagovat

• K. (anonym)
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí
    A na Humble Bundle se dá koupit celá série Saints row za 12 éček. You're welcome! *3*
    21.4.2017

reagovat

• Bobek (anonym)
    2 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Na Steamu je taky zadara, pokud to nechce někdo GOGu.
    21.4.2017

reagovat

• DwaR tiscali.cz
    3 souhlasí, 8 nesouhlasí
    "Gabe Newell zruší Steam a vyvolá tak světovou apokalypsu, aby se ho lidé konečně přestali vyptávat, kdy vyjde třetí Half-Life."

:D tak toto pobavilo. napadlo ma už x vecí, pre ktoré by mohol steam padnúť, ale táto je absolútne top :)
    20.4.2017

reagovat

• david (anonym)
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí
    SR2 je hodně jako GTA
    SR3 je naprosto uzasna hra se skvelym humorem, asi nejlepsi open-city akce, co jsem hral
    SR4 bylo obrovske zklamani, nudny pribeh a celkove takove nijake, chaby humor, jako by autorum dosla stava
    20.4.2017

reagovat

• postcore tiscali.cz
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    škoda, že v tom GOG connect nie sú všetky hry od Deep Silver
    20.4.2017

reagovat

• SalemCZ tiscali.cz
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Stojí Saints Row: Gat out of Hell za zahrání? SR3 jsem dohrál, SR4 (teda vlastně DLC je jenom DLC k SR3 pro mě) jsem chvíly taky hrál, je teda Gat out of Hell lepší než SR4?
    20.4.2017 upraveno v 17:31

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 107.22.63.172.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.