Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufam, ze to LBI neudelaj moc jednoduchy, az ted budou dostavat maily od n00bu o tom, jak je tohle a tamto moc tezky.
    Starhawk je sice jen duchovni nasledovnik a ne primy pokracovani Warhawku, ale i tak si musi udrzet tu svoji slavnou "steepest learning curve" za kazdou cenu. Ve Warhawku clovek nahral pres 1000 hodin a stejne se slo porad zlepsovat ve vsech aspektech hry, at uz to bylo litani, air 2 grounding anebo klasickej ground pounding.
    Uz v ty soukromy BETE, kam se dostalo i dost n00bu byly stiznosti, ze nejaky hraci jsou overpowered.
    WTF!? Jak muze nekdo cekat, ze porazi hrace, ktery ve Warhawku nahrali pres 1000 hodin a maji i zkusenosti z GameBattles.
    Persist & get good, or just fuck off to COD!!
    • :-D :-D :-D :-D Ty jsi klaun.
      • Klaun? Ja jen stojim o to, aby byl Starhawk stejne dobrej jako Warhawk.
        W je cult classic a ne nejakej prumernej mainstream shit, kde Ti ta hra prinese vse na stribrnym podnose.
        Skoro nikdo W nezna anebo do toho nedal dost casu, aby zjistil, jak moc super ta hra je.
        Tobe samozrejme nema cenu nic vysvetlovat, protoze urcite hrajes jednu "pecku" za druhou, ale lidi a klany ktery s Warhawkem zacali v roce 2007 porad jeste nehrali hru, ktera by se Warhawku priblizila, natoz aby ho prekonala, takze je logicky, ze do Starhawku vkladame nadeje a chceme, aby to bylo co nejvic podobny Warhawku.
        W je hodne unikatni zalezitost a je strasne tezky ho nahradit a prekonat.
        Fast gameplay, planes, addictivness and a constant challenge Ti zadna jina hra na trhu nenabidne.
        I kdyby ses rozkrajel, tak ekvivalent Warhawku proste nenajdes.
        Takze ja jsem mozna klaun, ale Ty jses idiot...anebo jen troll? *7*
  • vypada to zajimave,otestuju a uvidim.prvni dojem hodne dobry
  • Jediná hra, která se mi na PS líbila a která zároven vyšla později i na PC byl první díl Metal Gear Solid. Ačkoliv jsem si prožil dětství se SONY a ježkem Sonicem, hry pro PS mi přijdou do jedné úplně postavené na halvu.

    Koncept této kravinky je podobný jako Tribes, řekněme, ale zkuste si je postavit vedle sebe a pak sudte.
    • Zavri hubu, ty hromado sracek.
  • God-of-War
    Zejtřek bude dlouhej *2*. Muj nick na PSN je terminator00777 kdyby někdo chtěl dát *5*
    • hodne originalne tiez by som chcel taky super nick nejaky si vymysliet :/
    • LOL, Arnie by byl rád *1*
      • God-of-War
        jasný *3* dělam mu čest

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit