Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Ted už bych počkal na 3X ale v té době chápu... 30Fps takže někde i méně ? ale bude zajímavé jak to přelouská current dosluhující gen... tam bude asi nějaká Low verze a dost věcí useknuto poladěno směrem dolu na kvalitě.

    Ještě na nové kartě pojedu na FULL HD je to rozumný kompromis a to mám 4K tv ;)

    Do 2,5k bych ale už šel později, protože Full hd je zastaralé ale až s podivem kolik let drží.

  • MrDonut

    Na podzim jsem skladal pracovni stanici, tak pocitam ze ta moje 2080ti s tim problem mit nebude. Spis jsem zvedavy jak se to bude hybat ve 4K na plne detaily. Predpokladam ze to pres 30FPS asi moc nepujde, ale uvidime. Treba to budou mit kluci z CD Projektu dobre optimalizovane. Hlavne uz se nemuzu dockat

  • Jack1947

    Tak já budu pořizovat novou kartu. Takže se nemusím tolik bát ale bude zajímavé vidět jak to na Umírajicí 770GTX pojede aspon na střední/low. Death stranding to utáhne tak proč ne Cyber že :)

  • MrDonut

    Taky uz se tesim, az mi to poradne proveri zelezo :)

  • Jack1947

    Nepropásněte! Dinosauří Ark slaví pět let a je dočasně zadarmo Samurai shodown Neogeo collection na EPICU.

    + DLC taky zdarma🙂

  • Jack1947

    Jo rozjedeme ale bude to tak tak... nicméně skutečná zatěžkávbací zkouška stejnak bude Cyberpunk2077 To bude panečku žraso.

  • Doufám, že to propojení s HL2 neovlivňuje příběh a půjde jen o skiny, které půjdou vypnout.  Nesedí mi to tam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit