Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prachy, prachy, prachy, nenasytnost žraloků. Kdyby nevymýšleli blbosti s online-only obsahem, mohli to tam mít a recenze by byly dobrý. DRM a spol. chápu chvíli po vydání hry, ale teď už si tím věci jenom komplikujou, takže dobře jim tak. Kdo Hitmana chtěl komplet, z drtivý většiny už si ho koupil. 

• Hitsuran

Hmm tak lidi co chtěli Hitmana na gogu maj smolíka kvůli pár křiklounům který si myslej, že můžou diktovat ostatním co dělat, protože  si mužete bejt jistý že IOI offline verzi neudělá.

• Derp_1337

Proč tak odsuzuješ ty lidi na GOG a hanlivě je nazýváš křiklouni?

Kdo si chtěl Hitmana koupit a nezáleželo mu na detailech, ten už si ho koupil jinde.

Lidi nakupující na GOG jsou zvyklí na to, že singleplayer hry jsou převážně bez DRM.

• ten kdo nakupuje na GoGu očekává hru bez DRM. Kdo chce DRM nikdo mu nebrání si ji koupit jinde.

• Přesně tak. A v tom mu nebránila ani ta existující gog verze, ne? Proč ji tedy stahovat?

• x_ander

Protože Gog.com, jak už v minulosti několikrát ukázali, se umí chytnout za nos a uznat chybu. Jasně, je to obrovská společnost a je jasné, že i u nich jsou prachy na prvním místě, ale občas umí ty prachy "odsunout" a naslouchat a vyhovět komunitě. Protože právě komunita Gog vytáhla tam, kde dneska je.

Já mám Gog moc rád a nakupuju primárně tam, pokud to jde. A byť jsem tuhle kauzu okolo Hitmana nijak velice neprožíval (a plánoval jsem ho koupit i tak, jak tam byl), tak docela chápu to všeobecné rozhořčení, protože Gog je od počátku postavený na DRM-free politice a Hitman prostě z podstatné části nebyl DRM-free, ačkoliv šlo o singleplayerový obsah. Což bylo špatně. A oceňuju, že se k tomu takhle postavili.

Jestli s IOI vyjednají komplet DRM verzi a do prodeje to vrátí, je věc druhá, ale mít v obchodě, který si zakládá na DRM-free, hru, která DRM má, bylo prostě špatně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit