Přejít na výpis diskuzí

Zlodějna Payday 2 ještě nevyšla a už se zaplatila

8.8.2013 18:20
Ladislav Loukota 10 příspěvků

Málokteré sortě vývojářů se poštěstí to, co potkalo vývojáře simulace zločince Payday 2 - lidé ze Starbreeze Studios se dnes totiž pochlubili, že předobjednávky jejich nejnovější hry byly tak úspěšné, že momentálně, pět dnů před samotným vydáním titulu, se jejich rozpočet překotil do kolonky "výdělečný"....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak dufam ze uz tieto vianoce to daju na steame za 5 euro, nech si to kupim aj ja :)
  • God-of-War
    Sakra...to abych zacal drtit prvni dil, ktrery sem tak pracne stahnul.. ze storu:)))
  • montatatana
    Hodilo by se podtoknout, ze Starbreeze na hre jen pricmrdava. Hlavnim studiem je Overkill Software.
  • No, snad po ohlasech z open bety po vydání co nejrychleji upraví chování civilistů (a vůbec jejich interakce s policií) - neni normální, aby furt jak střelený vbíhali přímo do přestřelky (a flojdi se za nima kolikrát i kryli).
  • Prijde mi, z videjek, ze zlepsili chovani zbrani resp. pocit ze strileni.
    Jednicka se mi libila napadem,ale nejak me nechytla, na dvojku zacinam mit zalusk.
    • Ronox
      Na tom má podíl ten člověk z DICE, který k nim přešel. Už to není tak suché střílení jako v prvním díle. Já se těším :)
    • rancor1223
      Tak to jsme na tom přesně opačně, mě to nové chování zbraní přijde přehnané a otravné.
  • Bravo :) Hodne jim to preju, hlavne po tom co nekde psali ze veskere sve prostredky vyuzili na tvorbu hry a minimum slo na marketing.. Vytvorili kvalitni hru a toho si hraci ocividne ceni. Zaslouzi si to.
  • není se co divit, když časově omezenou Payday1 dostali hráčí CS:GO zdarma...vyzkoušeli a zřejmě našli ventyl na odreagování. Já si teda počkám na recenzi. Snad příjemně překvapí.
    • Miserius
      Jo, tim to určitě bude... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit