Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nightborne
    Me osobne na x-rayich trochu iritovalo to, ze kdyz ho provedes, bojujes nasledne s protivnikem, kterej ma zlomenej vaz, rozdrcenou lebku a rozmackany ledviny a vubec mu to nevadi. Ale co, wow-efekt to ma, tak co bych remcal =D.
  • tonnymontana
    zrovna si davam tekkena na PS2 a bavim se u toho opravdu dobre:) tenhle trailer me dostal do kolen nadherne fatality a boj akorat bych misto teleportace ktera vylozene nesedi memu stylu zvolil jineho bojovnika jako soupere:) ale tak to je jen detail snad budou vsechny postavy propracovane a pokud mozno vyvazene. jeste se chystam zkusit Injustice hadam ze v ni je muj oblibeny hrdina LOBO ale moc od toho necekam pokud nevytrhne sem tam nejakou pater pres p*del:D
  • Vcera mi subzero hovoril ze by to malo byt viac realne.
  • oktavius66
    To vypadá tak krutě, že to musím mít ! Určitě Must have titul ! Tenhle díl vypadá velice dobře. Spousty postav, úžasné komba a vypadá to jako akční film. Těším se *3*
  • Jack1947
    Lámání vazů, vypadlé bulvy a gejzíry vnitřností a krve... co tomu jen chybí aha že to je MK a moc HC, na mě samozřejmě, třeba né ale já to nemam moc rád. Např. naposledy u Tekken tag tournament 2 jsem ho ani nedohrál. To mám mlátičky/bojovky rád. *7*
  • A Mk je snad simulator nebo co ? Fakt nechapu kdo muze resit realnost ve hrach jako MK
  • marš do obchodu a zkus se poptat po simulátoru diktátu. Těm deckám ty školní lavice fakt chybí....
  • C-BEAM
    na prvých MK som bol závislý i keď nikdy som ich nevedel poriadne hrať ale akonáhle sa prešlo na 3D postavy všetko kúzlo bolo preč... a pri pohlade na X sa na tom zase nič nemení.
  • faitheater
    Skoda toho X-Ray utoku, ten mi v predoslom dieli nesadol a dufal som, ze by od neho mohli upustit.
    Skoda no...
  • MIlilu MK, ale nikdy mi nešli dělat komba i když jsem to zmáčnul přesně tak věčně to bylo špatně, kdyby udělali nějakej jednoduší způsob komb, bylo by to senza..
  • Musím souhlasit. Must have titul a to ne jen pro mě :-)
  • oin.odin
    MK ... reálnosť na prvom mieste ako vždy
  • jindra.veliky
    hlavne at to nedopadne jako Injustice - to byla hrozna sr**da, nevyvazeny, nudny komba, divny ovladani *13*
  • BoB.2
    Jen škoda že ty okraje areny jsou úplně mrtví hodí s ním o stánek plnej váz a ten se ani nehne natož aby něco spadlo nebo se rozbilo.
  • To, že tebe bojové hry nebaví a nezajímají neznamená, že to nezajímá a nebaví ostatní:-)
    Mortal Kombat byla, je a bude legendou na poli arkádových mlátiček. Byl je a bude naprosto brutální(místy až nechutný). To je to, co dělá Mortal Kombat Mortal Kombatem:-)
    Vypadá to skvěle a věřím, že si to své fanoušky najde.
  • myslis treba v roce 1082 n.l. ?
  • souhlas s článkem ohledne násilí a ješte bych vytknul že je to 2d lol. jo btw karate nebo co to je bylo popularni tak v 80. letech minulého tisicileti, ted je to uz trapne a nikoho nezajima

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit