Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "na některé brzy dojde (například diskusní fórum)." - Co je tim mineno?
    • meli by to udelat stylem 4chan, to je asi nejprehlednejsi, nejjednodussi a taky uzivatelsky nejzabavnejsi styl fora v dnesni dobe..
      • Tilwaen
        4chan, nejpřehlednější?
    • Tim bude mineno diskusni forum
    • Konkurence zavedla povinou registraci a umřela nebo živoří, tak snad se nevydají stejnou cestou.
      • Která?
  • Ristoro
    Aleše mám rád, velmi pozitivní člověk, ať se daří :).
  • * Tak za to může Martin. Martine doufám, že budeš chodit do fight clubů, jak slibuješ a nebudeš jak Farid, o kterým už není slyšet např. :D Vzpomínám si před těmi spousty let, jak jsem vlastně "omylem" zašel na Gemes.cz najít nějakou recenzi. Pak jsem uviděl, že autorem je Petr Poláček, byl jsem příjemně v šoku pač jsem byl (a jsem) čtenářem Levelu. Potom jsem našel sekci fight club a vyděl všechny ty starý dobrý kořeny, Lukáše, Martina, Petra a později i Pavla, dělat v malym kanclíku relaci Fight club. Byl jsem rád, že Vás můžu sledovat denně a nemusím čekat na další číslo Levelu. :) Strašně to letí. Přeje Vám hodně štěstí do budoucna, jeden ze statisíce anonymů. VIVA LA GAME.CZ
    • Vyděl s "y" se jen tak nevidí.
  • karierista jeden, uz kdyz obetoval tu manicku, se nejspis chystal na tenhle overtake *1*
  • Amylee.Anderson
    7 let? Hrome to to letí! Všem moc gratuluji k posunu a doufám, že si to budete užívat. Moc vám děkujeme za obsah, co děláte a budu se těšit, čeho nového se dočkáme. :) Snad z diskuzního fóra nebude příšerný garbage jak z komentářů. :D Mucík ♥
    • Tak snad se diskuzni forum podari udelat dobre a budou tam prispivat jen vecne spokojene slunicka k recenzim kde zadnej dil Assassins Creed nedostane min nez osm bodu a vsichni se budeme mit strasne radi. Cmuk<3
      Preju krasnej dnicek :-)
      • Amylee.Anderson
        Byla by to příjemná změna. ;)
  • Ja teda nesnasim zmeny... a popravde jsem se fakt netesil az se postupem castu zacne puvodni core (teto) redakce rozpadat :-/ Popravde s naborem novych redaktoru mi to prijde cim dal tim bliz. :(
    Kazdopadne tohle neni az tak hrozna zmena (vubec nic proti Alesovi, naopak... ale jak jsem rikal, nesnasim zmeny) a Martina "omlouva" to ze jde k Prusovi (teda Prusum... voni jsou tam v tuhle chvili vlastne celkem 3, se mnozej snad delenim :D ) a preju mu tam stejny uspech a rozvoj jaky mela tato spolecnost do ted a hned jak budu mit zbytnou dvacitku, kupuju MK3 (nebo novejsi) bez vahani. :D
  • Khanemis
    Největší otázka však zůstala nezodpovězena, kdo se posouvá na pozici zástupce šéfredaktora?:)

    Ale vážně, hodně zdaru všem v Games, i tomu dezertérovi v Prusa Research:) Aleš je schopný a má rozhled, jeho nástupu se opravdu neobávám. Hlavní je, když tu zůstane ta fajn atmosféra, která mezi vámi panuje (čímž nemyslím atmosféra v diskuzích, bohužel).
    • Inquisitor
      Tipoval bych Pavla jako v redakci služebně nejstaršího :)
      • Pavel je externista/freelancer prostě na volné noze a rozhodně nepíše jen pro games/level
        • Inquisitor
          Pravda, ale člověk ho má s tou původní leveláckou bandou spojenou jako nedílnou součást. Nevšiml jsem si, že není v redakci. Tak to bude asi Adam Homola :)
          • Khanemis
            Myslím, že Pavel by ani nechtěl, i kdyby mu to nabídli. Nepřijde mi, že by měl zájem o redakční administrativu:)
            Adam naproti tomu zní jako celkem logická volba. Jeho kariéra by tak mohla launchovat ve fallu.
            • pobavilo :D ... taky by tim padem Adam mohl zavest anglickou jazykovou mutaci gamesu :D
  • Zasadni otazka je, zda Ales zavede povinny dress code… jop a gratulace Julce, ze panicek bude mit na lepsi granulky!
    • Nevim jestli je Ales zrovna expert na oblikani. Oblek se dneska uz opravdu nenosi, hlavne ne sivej. Leda ze by byl clenem vlady nebo sel na zkousku. Ale je pravda ze ve srovnani s ostatnimi cleny redakce je Ales jiny level co se upravy zevnejsku tyce.
      • Co ty minuska? Ja sleduju modni trendy.
        • Coffin.Corner
          *15* Bobe, já tě mám rád...
        • Myslíš modní trend kdy se polovina mužské populace obléká jako b*zíci?
          • Porad lepsi nez si oblect rifle a tricko
            • No nevim, vypadat pak jak uplny...Bob
  • Paulcz
    Bohužel to značí, že už nejspíše neuvidíme žádný zajímavý FC a jen ujetosti v bizarní sestavě Smutný, Homola, Pecháček a vyhořelý Poláček. Ach jo :)
    • asi tak, na FC s Bachem jsem se diky tem jeho vhledum do cisel herniho prumyslu vzdycky dival rad, ted uz me tam bavi jen Adam *7*
    • Pro mne by zajimava sestava byla: Dobrovsky, Grygar, nejaka mlada hezka holka z redakce (napr. Jirikova) + zajimavy host (Drda, Vavra, Smejkal, Chris Avellone, Grygar starsi a pod.)
  • Tak at to slape... chlape...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit