Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    první díl měl (mimo řady jiných cool věcí) naprosto top surový kombat... žadný fajn pohyby, ale fakt jste měli pocit zdivočelých lidí co se pro konzervu mlátěj po lebkách tyčkama a cihlama jak zvířata... animace byly top, přirozené využívání okolí k fatalitkám i stopy násilý na tělech, vše bylo intenzivní jak ďas... další zombáci mě nevadí, těším se hodně

  • Nemůžu se dočkat. Svoji první PS konzoli mám teprve rok, ale nemůžu si ji vynachválit. Last of us 1 byla bomba a moc se těším na pokračování! 

  • Carnage666

    Vypadá to moc dobře a po jedničce po tomhle hned skočim ale přijde mi že trailer tak nějak prozradil komplet zápletku a nejsem si jistý jestli se na ní teším. Ellie a její holka padnou do zajetí a její holka umře, Ellie z toho nějak vyvázne, Ellie se rozhodne mstít a stát se terminátorem, Joel se k ní přidá v případě že nebude jen v její hlavě 😀

    • Derp_1337

      ^ SPOILER ALLERT! Shame on you, Carnage66!


      Je škoda, že ten trailer tak očividně prozrazuje spoilery.

  • mr.clayman

    Na nemeckem Amazonu je za 210 eur k mani Collector's Edition, ale nejde ji dodat do CR primo. Ja to poresil pres mcposta.cz.

    • matthew451

      210€ je podľa mňa veľa, najmä keď je oficiálna cena v US stanovená na 169,99 USD. Na Slovensku má kolektorku v ponuke zatiaľ len je jeden shop za 199€, ale očakávam, že to ešte pôjde dole.

      • mr.clayman

        Tak Amazon má politiku nejnižší ceny od objednávky do odeslání, takže zaplatím tu nejnižší, kterou vypíšou. Nebudu čekat, až sleze, aby se mezitím vyprodala.

        • mr.clayman

          A ani to tak dlouho nakonec netrvalo... Už je fuč.

  • KIMCID

    SEM S TÍM

  • Lukass

    Hral sem Last of Us az letos,  prvni pruchod ve me zanechal dojem  jakoze dobry,  ale na zadek sem si nesedl.  Rozehral sem to podruhy,  uz vedel jak hrat a uzil si to mnohem vic.  Tesim se na dvojku to je jasny,  ale titul nejlepsi hry co sem hral drzi pevne God of War.  

    Naugty Dogs ale taky umi,  takze jim verim ze nam naservirujou zase paradni hru,  U4 je taky skvely. 

    • Derp_1337

      Tak TLoU je hra stará 6 let. Za ty roky doba pokročila a teď je běžné hrát pokročilejší hry. Ale v té době to fakt byla velká pecka. Kvůli TLoU jsem si tehdy dokonce koupil PS3 a byla to vynikající koupě.

      • mr.clayman

        Mel jsem to stejne.😀

  • matthew451

    Kolektorka s batohom bude pravdepodobne dostupná len v US a Kanade.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit