Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    skvelý článok, vďaka za spomienky. ešte by som pridal Earthworm Jim, vajíčko Dizzy, Dangerous Dave a Commander Keen...

  • V podstatě celý život marně hledám jednu hru z dětství. Taky to byla plošinovka a hráli jste za dvě postavičky. Podle toho co si pamatuju to byli nejspíš nějací kriminálníci nebo co, protože byli oblečení v takovým tom černobílým pruhovaným mundůru. Prostředí bylo spíš ponurejší a bylo to hodně fantasy se spoustou monster. Bohužel jsem to hrál naposledy někdy asi v pěti letech, takže si nepamatuju prakticky žádné detaily, ale z nějakého důvody nad tou hrou pořád přemýšlim. Nenarazil jste někdo na něco takového? Byl bych moc vděčný za jakoukoliv pomoc s hledáním, už jsem hledal snad všude.

    • triptich

      nepomôžem ti, ale skús chalanov z retro nation (youtube a facebook poradia), tam sa určite niekto nájde.

  • Doufám, že bude ten nový Gex. Jeho humor a narážky na filmy a seriály jsou super.

    Co mi chybí a není zmíněno je Tomba! Společně s druhým dílem asi nejlepší plošovinka na PS1.

  • victor

    Když jsme u té N64 (Xboxu) a Rare ...co takhle "Conker's : Bad Fur Day"  ?

    https://youtu.be/xNG6hOKno88

  • ArnyKasha

    Pecka! Úplně jsem si vzpomněl na Jazze 1 a 2 z mládí. Takových hodin v tom. Možná mi tu chybí ještě Earthworm Jim. Taky byl unikátní a šílenej. Nebo Lost Vikings - taky srdcovka. :) Ale tyhle retro vzpomínky pro nás herní veterány jsou super. Jen tak dál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit