Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Některé animace a postavy dabing mají, ale většinou jen ve main story. Na druhou stranu ESO mělo dabing skoro u všeho a jak to dopadlo :D
  • Ja jsem to koupil a vyzkoušel, je to velmi slušná hra, ale mně třeba vadí absence dabingu postav, a to tak, že vážně moc :D. Třeba minutu dlouhý hovor, ve kterém se neozve ani hláska mi přijde hodně nepřirozený.
  • Ono záleží jaký typ MMOčka hledáš. Jestli chceš openworld, player driven svět a simulátor farmaření, tak to třeba pro tebe moc hra nebude. FFXIV je v podstatě Theme park MMO jako WoWko a hromada dalších. Vybočuje však některým nápady jako třeba aktivní systém craftu nebo možnost umět "věchno" na jednom charakteru (čímž odpadá nutnost altovat, což já třeba úplně nenávidím) včetně combat classů. Taky má obsah pro všechny: Minions a skiny pro sběratele, tuny dungeonů a aktivit pro casual hráče a sakra těžkej endgame raid systém (Savage mode snad zvládlo jen 1% herní populace). Tahle hra v žádném případě není "Revoluce" a ani se tak netváří. Prostě MMO, kde si člověk může i odpočinout, když chce :)
  • free to asi neni coz?nejaky trial je? za tohle bych prachy bez vyzkouseni urcite nedal
  • nightborne
    Oukej, mohl by nekdo, kdo uz FFXIV chvili hraje, podat v odstavci, ve dvou, report, zda-li to za to stoji? MMO, ktere by me chytilo jak za starych dob hledam uz pomerne dlouho a nesoudit podle traileru jsem se naucil po predobjednavce Aionu.
  • Ty videa jsou vždycky tak epický a pak je ta hra taková děsná klikačka na skilly na liště. Někdy mě štve jak jsou ty videa vzdálený těm hrám. Někdy mě ty videa navnaděj a pak je to taková pakárna.. Jako SWTOR mělo ten teaser, kde sithové napadli ten chrám, nečekal jsem samozřejmě tu grafiku, ale aspoň třeba real-time souboje, klikání na lištu je jak z minulého desetiletí...
  • Tahle hra mi přijde zajímavá, nehrál ji Karel Drda? Že by o ní poreferoval v restartované verzi...
  • Možná by to chtělo třeba .... ...... ...... hmm recenzi vlastní hry, redakce ?
  • Jedno z nej MMO co jsem kdy měl čest hrát a že jich bylo opravdu mraka ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit