Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • konzoli sice žádnou nemám-ale není to trochu divný?? původně sem měl z Red Dead Redemption pocit, že jde seriózní westernovou záležitost ve stylu třeba klasických Eastwoodovek "Hodný, zlý ošklivý" nebo "Pro pár dolarů navíc...a ne polokomedie ve stylu Romerovejch "zombák horrorů"
    • Tohle je jenom DLC nic víc s původní hrou to nemá nic společnýho. V CoD jsou taky zombíci a vadí to snad někomu i když se tam taky nehodí vzhledem k obsahu zbytku hry.
  • a kde je normalni verze PC , co ?
    • Nechápu co furt máte s tím PC, tohle je prostě konzolovka. To je jako kdybych já na každým fóru o SC2 otravoval kdy vyjde konzolová verze....
      • tohle je multiplatformni titul, na pc ma vyjit v listopadu *5*
        • tak kecam, posunuli ho na leden 2011
          • komu se to snažíš nakecat ?
        • bohužel
          • nevim proc bohuzel, ty si to smudli na konzolich a nam nech PC *5*
            • hahaha prej šmudli
      • Proč by nemohla být third person akce ve stylu GTA na PC? Je mi tě líto..
        • A úplně stejně se můžu ptát i já tebe proč by měla být tato hra na PC?
      • Pořád se jim něco nelíbí jednou že se vše dělá na konzole pak zase že se něco nedělá na PC. Pořád něco
    • na PC verzi ti sere pes.
      • pes sere tak maximalne na tebe ty dite. Pc jsou mnohem lepsi nez 100let stare konzole. Ty hnupe- *1*
        • HAHAHAHA a ty mi budeš říkat dítě jo??? Podívej se co jsi napsal a pak označuj ty šašku.
  • To video nejde :) *7*
    • sleepless
      Vymenil jsem videoprehravac Rockstaru, ktery fungoval, ale asi ne za vsech okolnosti, za Youtube video. Ted uz by to melo byt v poradku.
  • RakeW
    No a já si budu muset konečně k xboxu pořídit hdd. Vypadá to na příhodný předkrm než nám trochu zlevní Dead Rising 2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit