Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • počkat ja pokud jsem četl dobře na PC gamer tak toho 21.4 ma vyjít jen early acces verze a ne plná... nebo čtu blbe.. tak nevim tedka
    • Je to tak, hra zatím hratelna ještě není, 21. Teprve začíná early access
      • Nebo jakoby „hratelna" uz bude akorat tam nebudou všechny zbraně, mapy, charaktery který budou postupně dodelavat... Jako u kf1 tu kdyz jsem koupil tak taky toho bylo par a ted tam je toho hromada a chci se zeptat jeste kdyz koupím early acces tak ten je normalne za plnou cenu ne? A pak az to komplet do delaj tak vyjde něčí jako mega patch, hra se mu stáhne znovu a mam full verzi nebo jak to je? :D
        • koupis ted a hrajes, postupne to dodelaj a ty porad hrajes navzdy protoze to uz mas koupeny
    • Na Steamu je taky napsáno jen hra s předběžnym přístupem, takže máš pravdu podle mě.
  • 21.4. bude predbezny pristup pro predplatitele, 4 classy.
    Novi nepratele budou, ted jsou dva, cyst a slasher a novej boss. Casem ma byt vic.
    Dalsi info treba hir http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=104395

    A ted k tomu veselejsimu, nekdo na steamu na coop v teto srande?
    • Ja už se na tzo těším dlouho , takže pravděpodobně pujdu i do early acces. Kdyžtak mě najdeš na steamu: Dworak(cz) , tak si mě pak kdyžtak přidej a dáme :)
      • ja taky pujdu :) pridal jsem si te, kdyztak ja mam main_cz.
  • jsou tam 3 nový.... cyst, slasher a poslední boss (prej ma bejt jinej) ale zas je super ze na to že jsou vetsinou stejní tak přidali nový útočný pohyby a celkově... to je na tom to super jak si vyhrali s tema detajlama jak kazdej uz nejspis videl ve videich a nenechali to bejt jen v lepsi grafice
  • hpatrik
    No super, už aby to bylo!
  • *facepalm* v kf nejsou zombie
  • Po tých zaručených a bombastických informáciach o novom engine a predstavení rôznych typov nepriateľov som jásal ale keď čas pokročil tak ten grafický engine mi príde fakt už zastaralý, najmä keď som videl tie trištvrte hodinové ukážky priamo od vývojárov a ešte keď k tomu pripočítam tento pošahaný early access model tak prestávam mať o hru záujem. Killing floor by som označil za takého chudobného brata left 4 dead.
  • Prvni!!!

    *1* *1*
    • Trotl
  • Mít na to peníze a dostatečně silný počítač, kupoval bych hned... + ty nepřátlé mají jen jiné skiny, ale jsou to ti samí (video)
    • Kozy
      Bude to i na konzole *3*
  • Jack1947
    Early access je zlo, z větší/menší části.

    Hlavně u MP her na zombíky. Tam je to to nejhorší.
    • Chim
      Takže když to bude MP bez zombíků ale třeba s ghouly tak už to tak špatné nebude?

      Mimochodem Early access není zlo. Zlo je jen to, že s touto vymožeností dnes mnozí lidé nedokáží správně zacházet (na straně vývojařů) nebo nechápou správně její význam (na straně zákazníků).
      • Jack1947
        Asi tak no, takže EA je zlo tím pádem a ty co neumí s tím zacházet jsou blbci a pokud jim to žerou ty lidi co je vydatně podporují jsou snad ještě větší. *7* Je to jejich věc ale tratni na tom ve finále budem všichni.
    • No, aspoň že ses opět vyjádřil k něčemu, o čem nemáš ani páru. *7*
  • TheGGG
    wut, jednička byla úspěšná? Tak možná v nějakém paralelním vesmíru, kde melouny rostou na stromě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit