Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja to nevydrzel a muzu rict ze to je bozi hrani.presne takovou zombie hru jsem hledal.uplne klidne si umim predstavit novy resident evil (rozhodne ne sesty dil) s timhle ovladanim.vahal jsem dlouho a nejaky nintendo me bylo ukradeny ale videl jsem mrte videi a recenzi na zombiu a koupil to misto upgradu pc,to jeste vydrzi :-).hraje se to paradne,atmosfera by se dala krajet a hlavne nekosim stovky zombie,je to takoy pomalejsi tempo s pruskumem,zatim.a to me bavi.tohle jsem jeste nedohral a uz se tesim na aliens colonial marines,zeldu a kdo vi co se vyroji.ten ovladac byl super napad a zombiU taky
    • Kurnik pěkně si to napsal a docela navnadil. Po vánocích jdu do toho taky.
  • Trisska
    To dopadlo překvapivě dobře! *8* Podle dřívějších gameplay videí bych tipovala tak poloviční hodnocení!
    • rain
      Ve většině zahraničních recenzi se ZoombiU vyhrabalo na 5/10. 8/10 mě taky docela překvapilo.
      • kde docházejí argumenty, tam přichází lži že:o)
      • ales.smutny
        Hmmm, 3 recenze z 56 mají 5/10 a méně...kde je chyba...?

        http://www.metacritic.com/game/wii-u/zombiu/critic-reviews
        • c-z06
          Official Nintendo Magazine samozřejmě za 92% *1*
      • Zayl
        Skutečně? Je zajímavé, že já se, narozdíl od tebe, podíval jestli to je pravda a .... kdo by to čekal... není.
  • aha takže klasických nicneříkajících 8
    • Aha hlupáčik prišiel medzi nás *4*
    • MrSanta
      Šmankote, takže nejen že někteří lidé si nejsou schopni udělat vlastní úsudek na základě textu, ono už i to číslo nestačí *8*
  • nevite nekdo jak se muzu transformovat do zombika? de to aspon? *3*
    • jedine ze by ses nechal infektovat potom se muze stat ze uvidis zombika s tvym jmenem nahore a vypada jako tvuj character akorat transformovany do zombieka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit