Přejít na výpis diskuzí

Zpátky do Rapture (a Columbie) - trailer připomíná vydání BioShock: The Collection

14.9.2016 13:05
Honza Konfršt 4 příspěvky

BioShock: The Collection vychází 16. září a následující minuta a půl záběrů připomíná, co kolekce nabídne. První dvě hry vás zavedou pod mořskou hladinu do utopického města Rapture, třetí díl Infinite zase do oblačné Columbie, kterou stejně jako Rapture postihla zkáza, způsobená zkaženým charakterem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Béčková střílečka s áčkovými kulisami. Nic víc, nic míň.
    O nějakém odkazu na Systém Schock nemůže být ani řeč.
  • Up to 60 fps. *Triggered* PC master race potřebuje 144 fps *16* *16*
  • doufal jsem, že právě do infinite zasáhnou nejvíc - nemyslím grafiku, ta je OK, ale herně to aspoň pro mě žádnej zázrak nebyl. minimálně limit na dvě zbraně mohli zrušit... co to je proboha za nápad? k čemu vylepšovat zbraně když nevíš, jesli je pak budeš mít k dispozici?

infinite mě bavil po stránce příběhu, ale akční pasáže byly slabé. v porovnání s předchozími díly to byla tupá chaotická režba. kam se hrabe na první a hlavně druhý díl.
    • Tak celá Bioshock série postrádala jakoukoliv herní hloubku. Béčková střílečka s áčkovými kulisami. Se Systém Schockem se to nedá vůbec srovnávat. Tím ale neříkám že se mi to nelíbilo celé vizuální artdeco zpracování plně vynahrazovalo plytký příběh a nudné souboje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit