Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ze základních X-Menů byl v základních Avengers třeba Beast ;)
  • *1* lol
  • To že členem Avengers je i Green Goblin by jsme říct nemohli, protože jeho tým nebyl založen/schválen žádným ze zakládajícich členů. Wolverine k oficiálnímu týmu patřil a patří.
    To že není avenger protože tam nepatřil od začáku je špatný argument, to je jako říct třeba
    že hasiči nejsou hasiči protože k nim patří úplně jiní lidi než před 50 lety
  • Promiň, ale nikdo z X-menů v základních AVENGERS není.. a vy ostatní, že jich tam bylo jak po máku... Ano, ale to jsou jiné společenství... jak řiká dole podemnou a.smutny.. Klidně by jsme mohli říct, že členem Avengers je i Green Goblin, nebo Mysterio, kteří jsou známí že jsou kriminálníci, ale jsou i Dark Avengers ve společenství H.A.M.M.E.R... Já jsem jen zmiňoval klasickou partu AVENGERS, ne jiné jejich odnože ve kterých se už Wolverine objevoval, takže mi tady něco povídejte o Avengers a Wolverinovi
  • jo janý udělejte další hru k 1000 co už buzna-man má a tohle vyhoďte do koše jasný
  • NonSuch
    ale je to hra podle filmu... zaprve se i hra podle filmu musi delat dopredu pred filmeme a za druhe co jsem koukal na to video tak tam bojuji proti invazi skrullu stejne jako ve filmu...
  • michaliuz18
    slibne? urcite nie , aj iron man vyzeral na prvypohlad dobre, urcite dalsia blba hra by to bola pre malomocnych , stereotypna a plna bugov a linearna , keby mala rpg prvky mala by plusko u mna, skor by som chcel videt nejakeho spidermana kvalitneho v prvej osobe ako mirrors edge
  • MidnighT91
    Sakra first person spiderman nebo superman by byly mocní!!!
  • MishKonn
    Tohle zruší, a tu sra*ku X-Men: Destiny nechají ve vývoji...good call.
  • Škoda, že je ta hra zrušená ? Že to vypadalo dobře ? Ale děte. Kdyby stejně jednou vyšla, všichni by ste na tu hru sra*i. *15* *15* *15* *15*
  • ucho
    to nemění nic na tom, že to není hra podle filmu...
  • Pristi leto má mít premiéru film Avengers,jinak by tu hru nedělali...
  • ucho
    to není hra podle filmu...
  • první osoba za Avenegrs a hlavne co-op s prateli = ZABAVA *9*
  • No nedokážu si představit, že by to mohlo být zábavné víc jak pár hodin. Když už by chtěli jít tímto směrem, tak bych raději viděl třeba Spider-Mana ve stylu Mirrors Edge
  • od sega*
  • super skoda vypada to moc dobre jakakoliv marvel hra ktera neni os sega musi byt dobra :D doufam ze tam byl hlavne singleplayer treba z co-op
  • ales.smutny
    Reverzně u Super Skrulla, viz odpověď níž. A blbá formulace tady v diskusi, bez debat:)
  • ales.smutny
    Předpokládám, že když se obtěžovali s Wolverine-Cyclops Super Skrullem, který má jak spáry, tak Summersův zrak, tak se tam mohl i Logan objevit...:) Ale třeba ne... to už se nedozvíme.
  • Kde si tam zahlédl člena Fantastic Four?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit