Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmn , mam Apple rad a i jeho vyrobky , jeho vyrobky jsou drahe (podotknu - u NAS ) v Americe jsou minimalne o polovinu elvnejsi na jejich platy proto tam i blbej zednik ( prominte mi to oznaceni ) ma v kapse novej iphone , tady v nasi pomerne chudy zeme si takovy veci moc lidi nekoupi , neni to mistni firma a je to drahe . Ja osobne jsem pro at Apple koupi Sony , uz vidim jak se koupi a prejmenujou to na iSony xD .
  • Nemělo bý být spíš: Jakkoliv bizarně tato zpráva může znít, když už se jí vážně zaobírá ekonomické oddělení New York Times, může vstoupit do hry i tato EVENTUALITA.
  • A vudce "sekty" posilhava po Sony? Jetli mu toto vyjde, tak se pripravte na politiku tohoto "silence", ktery radi sebe a sve vyrobky nad ostatni. Pritom nad ostatnimi je jenom vetsinou pouze cenou...
  • Sony a Apple = Soppl
    • Soppl sa mi páči *3* 100 bodov.
      Mám ajfona, v akcii, upísal som sa Tmobilu.
      Ale za euro som spoko, keby som mal vysoliť hneď xxx euro za plnú cenu tak ho neberem.
      Áno, za paušál dám ťažké prachy, ale keď, tak z ajfonom.

      Ináč, neni som buzerant :D
  • Sony se zachrání sama,ať jde Apple do sloního zadku.
  • Jenom spekulace, mám firmu Sony rád, ale doufám že jí zachrání někdo jiný než kecal Jobs který umí akorát prodat úplně na nic přehrávač, tablet, notebook atd. milionům důvěřivých lidí design dělá hodně ale není vše zvlášť pokud přístroj umí 5x míň a stojí 3x tolik
    • Ty víš o Macu opravdu málo co?...Mohl by jsi mi prozradit jestli jsi vůbec měl někdy v rukách něco od Applu?...
      • Hele lolku, za cenu ibook mám herní počítač, ipod-sice hodně zlepšil výdrž baterie ale v té době kdy to bylo ještě slabé tak konkurence byla hodně ve předu, cowon fun beat creative atd. podporují víc formátů, ano mám zkušenost s apple výrobky a jsou předražené i ze zahraničních webů, hele jestli máš apple a super plat tak ti to neberu ale proč kupovat něco co seženeš levněji? například ipod neuměl a dodnes neumí flac místo toho má jakýsi Apple Lossless a kvůli tomu nebudu převádět. Proč radši nenapíšeš proč apple ano místo toho měl si někdy nšco od applu v ruce, to je k smíchu to je jediný argument majitelů apple? to je vše co slýchám většinou odpověď je: protože jsou super nebo tomu bys nerozuměl a to je fakt argumentaci bez argumentů skutečně nerozumím *3*
        • A všechna ta hudba, co posloucháš byla s 95% pravděpodobností smíchána a zmasterována na MACích nebo MACboocích pro a se softwarem LOGIC, který také patří applu. A to nejsem žádný fanboy, nemám od Apple jediné zařízení. Tohle je však prostý fakt, který Applu asi nikdo neupře. A důvod se nabízí: dobře to funguje a je to rychlé a stabilní.
          • PS: ta 95% pravděpodobnost se nevztahuje na LOGIC, protože ten má silnou konkurenci v podobě Cubase, Nuendo nebo Pro Tools. Většina hudebních a zvukařských programů však primárně podporuje MAC. Takže na tom asi něco bude.
            • Presne tak, aj Palo Habera a Zdenek Troska pouzivaju Apple!!!
      • Mam ipod a iphone. Suhlasim s tvrdenim ze su to extremne predrazene produkty vzhladom na to co dokazu. Obidve som dostal a nenechaj sa pomylit, su do dobre zariadenia... ale sam by som si ich kupil mozno ak by stali 1/3 ceny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit