Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    vlado: zkus telltale games s jejich samy & maxy, monkey islandy, strong bady atd.

    ad loga: co zaklinac 2? aspon to jde preskakovat. ale prosim 5 (nebo kolik jich je?) po sobe, kde kazdy ma stejny pozadi?
  • Šmarja co je to se zvukem?!?
    • blixa
      Zvuk je u tohodle dilu spatnej, nepovedlo se nam vyzkouset jeste novej mikrofon.. Ale priste by to snad melo bejt uz o poznani lepsi.. Sorry.
    • SA-reg
      Já si teda podcast stáhl a zvuk mám v pohodě, tak nevím, co máte vy.

      Jo a "Co je Thief? Co je Deus Ex?" je pořádní Sodoma Gomora, aspoň pro mě jo...
    • Máš pravdu, ten zvuk je šílenej *10*
  • Nakolko sa asi nenájde nikto iný kto by sa spýtal , dnes tá povinnosť pripadá na mňa:
    " Kedy dnes bude fight club ? " *4*
    • sleepless
      Lukášův odhad: po šesté hodině
  • Herní pořad Games Live

    Je to smělá otázka, ale nepřemýšlíte o tom, že byste začali natáčet vlastní herní pořad? Něco ve stylu Score Live a mohlo by se to klidně obejít bez vtipných scének.
    • zdeeneek
      Co porad mate vsichni s tema hernima poradama? Gameplaye z her jsou na netu, trailery k hram jsou na netu, recenze her jsou na netu, cist umime vsichni ne? Tak vo co go? *4*
      • S tim souhlasim, proto bych byl rád, aby se více myslelo na naše mobilní spoluobčany co pořád sebou netahají noťas a poprosil bych o alternativu k podcastu v podobě videoodcastu kde by nevycházeli díly klasické, ale agregovali by se tam nové videorecenze, trailery a podobné kravinky co lze nalézt standartně na hrej :) prakticky jen agregátor multimedií v přívětivém formátu pro přenosná zařízení (a sám doufám vČetně podpory applu :D bo musím zapínat notas abych se podival na nejaky video/rozhovor ktery bych si moh jinak v klidu skouknout v metru a krátit si tím chvíli čekání na další díl podcastu)

        Kluci todle vemte jako podnět :D vím že už byla řeč o podpoře games videí/iphone ale není nic snažšího než využít služeb itunes alespon jako prozatimni reseni nez vase subky delajici programovou cast games zvednou zadek a neco vyrobí :D
        • sleepless
          Díky za podnět, tak nějak se tím teďkomc docela zabýváme! :)
    • viz podcast, stačí pořádně poslouchat ,-)
      • Ne, ne. V podcastu se mluví o natáčení jejich rozhovorů, herní pořad je ale něco jiného.
        • Kdyby ses zaposlouchal pořádně, mluví se tam i o pořadu... A mluvilo se i v jednom z dřívějších dílů.
        • smejki
          herní pořad je Re-play
          • K Re-playi jsem se vyjadřoval už zde:
            http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/nezapomente-na-strasidelny-re-play-23-56296/

            Navíc, to není pořad games.tiscali.cz, ale televize Prima.
            • DSemik
              Ač jsem nikdy Score Live neviděl, tak se domnívám, že to bylo něco jako původní Level TV - dlouhé video ve kterém byly recenze, rozhovory, novinky a nějaké ty scénky. Nemám nic proti, ale jaký je rozdíl mezi tím a samostatnými videorecenzemi, podcastem a dalším obsahem na games.cz (nejsou tu samozřejmě ty scénky, ale hádky ve Fight Clubu jsou alternativou)? Co se týká obsahu informací pro hráče, tak nevidím negativa.
            • smejki
              ve spolupráci s Games.cz. nevidím důvod, proč by měli mít dva pořady
  • Pár připomínek

    Jen pár drobností: nešly by mp3 soubory pojmenovávat srozumitelně aby bylo poznat o co jde (Fight Club - 32.mp3)? Jinak v jednom z posledních dílů jste zamítli obraz - souhlasím, přidaná hodnota nula, ale to co zbylo, tedy zvuk, není úplně nejlepší. Ruchy z ulice, rozdílná hlasitost jednotlivců, časté střihy. Záleží jak moc se tomu chcete věnovat ale třeba Odvážné palce s Fuxoftem ničím takovým netrpí, nutno ale dodat, že natáčí v rádiu, kde bude technika na jiné úrovní. Nicméně to jde i bez střihu 45 minut díky striktnějšímu moderování, od tématu mají tendenci odbíhat všichni.
    • zdeeneek
      Nazvy fight clubu me vubec netrapi - kdyz si ho stahuju tak jednoduse zmenim nazev na fc032 a mam vystarano *5*
    • DSemik
      Ohledně těch názvů už jsem jednou také dotazoval, načež bylo řečeno, že za to může zdejší systém, a pokud se nám ty názvy nelíbí, můžeme si je změnit (nepamatuji si přesnou citaci, ale něco v tomto smyslu pronesl P. Poláček v FC 28).
      Různá hlasitost je občas nepříjemná, ale pokud tam někdo vyloženě neřve, tak to jako zásadní problém nevidím - nevadí mi, že podcast zní jako ne úplně profesionální dílo. Myslím si také, že splnění dalších nároků na zvuk by vyžadovalo zvláštní osobu, která by tomu věnovala větší množství času.
      • janchor
        Splnění nároků na zvuk vyžaduje techniku, kterou si bohužel lusknutím prstu nevyčarujeme (a celý studio už vůbec ne). Nicméně zítra nejspíš prubneme alternativu, která by mohla vést k lepším výsledkům. Minule to rozhodně nebylo ideální, bohužel v tradiční místnosti bysme se upekli.

        Nepochybujte o tom, že při každým rámusu a překřikování trpíme - minimálně já, když to stříhám - s váma.
  • Zdravím kluky z posledného Podcastu, tento fightclub byl pro mě dosti nesrozumitelný, neberte to nijak jako urážku, ale jsou tu lidé co by rádi slyšeli vše bez překřiků. Připadal jsem si skoro jak ve sněmovně. Ještě bych se rád zeptal k tomu Win8, řikali jste že by měli údajně jet na nových windows hry pod XBOXem, jedná se tedy o hry pro XBOX nebo pro XBOX 360? Díky, protože na tuto otázku sem se ptal několik lidí a říkalo že 360 tak se radši ptám zkušenějších *4* A ještě k těm adventurám, nejvíce z čwských adventur se mi líbila celá série Poldy od Zima Software. To bylo skuteně úžasné *5* poté Posel smrti. A prohlížeč u mě vítězí Opera
    • posila
      Ta spekulace je, ze by pod Win8 mely jit hrat hry pro Xbox 360. Ale je to DOST divoka spekulace. Tady je konecne clanek, ktery se nezabyva tim, co by to Microsoftu prineslo/neprineslo, ale jestli je neco takoveho vubec v soucasnosti technicky mozne: http://www.itworld.com/virtualization/184309/xbox-emulation-windows-8-dont-bet-it
      • Jozef123
        Podľa mňa aj keď to bude niekedy technicky možné tak to nespravia pretože by si všetci radšej kúpili PC s lepšou grafikou + možnosťami tuningu (nechcem tu nejak rozpútať hádku PC vs XBOX360!).XBOX by už nemal takú "popularitu" keď že dosť hier je len na xbox.Ja by som ale takúto inováciu privítal pretože na XBOX 360 sú hry ktoré by som si rád zahral(L.A. Noire)
  • Ten hlas na začátku prvního fight clubu to je Martin Bach?
    • 13_11
      Tak jest.
  • risa2000
    Rozhovor s Karlem byl bezva. Až jsem byl překvapen, že nějaký vývojář je schopen takto pregnantně formulovat svoje odpovědi naživo ;-). Danovi bych nařídil, aby mluvil v holých větách a 5 vět max na názor ;-).
    • Je pravda že Dan říka jak by všechno udělal on (nejlepe). Ale kromě příběhu k první Mafii zatím skutek utek.
      • Jinak když už seš u toho Dana tak by mě zajímalo proč pořád nadává že se dělaj pokračování co s původní hrou nemaj nic společnýho.....copak mafia 2 měla něco společnýho z 1...??
        • Sledujeme životný osud chlapíka ktorého osud privial do radov mafie a v konečnom dôsledku má problém sa z nich dostať keď zistí že to všetko nieje úplne kóšer. Navyše sa hra odohráva v rovnakom " vesmíre " a samozrejme vychádza z rovnakého designového základu :-) . Ak by nejak Mafia 2 mala naviazať na jednotku toto je rozhodne najlepšie možné riešenie a tvrdiť že tie dve hry nemajú nič spoločné rovnako ako Brothers in arms F4 so zvyškom série alebo Prey 1 a Prey 2 , to je trochu nefér :-)
          • S tím Prey ještě zatím nesouhlasím. Oni řikají že to bude ze stejneho vesmiru.

            Ale s tím o te mafii taky nesouhlasím. Jednička se dvojkou toho má hodně společného. Chyba byla to kolik bylo slibů a jak byli po prvním dilu namachrovaní že pokračovaní bude ve všem lepší.
        • to si piš že měla, hlavního hrdinu z prdního dílu, sice v hóóódně vedlejší roli, ale přesto tam byla jistá provázanost *1*
          • Jozef123
            Ten level bol pridaný len kvôli fanúšikom
  • chvalim chlapci za podcasty duvodu k pochvale by bylo dost a tak je psat nebudu:) radsi napisu tech par co mi vadi
    1-obcas nekdo neco rekne anglicky vetsinou rozumim ale obcas se mi stane ze nevim co tim bylo mysleno a tak mi to nekdy pripomina potitiky co musi rict kazde treti slovo tak aby jim nikdo nerozumel a vipadali dulezite()
    2-neskac te si do reci kdyz mluvi dva tak uz je dlbe rozumet natoz tak tri nedej boze ctyri
    3-vatte se spatky do te mistnosti kde jste byli a dejte si tam klimatizaci protoze tahle ma fakt spatnou akustiku
    • bobsh
      No jo, kluci holt mluví asi jako ty píšeš. Nutno ale dodat, že mluvené řeči prokládané anglickými výrazy rozumím daleko líp, než psanému příspěvku bez jediné čárky a s tunou hrubek a překlepů. Nejsem žádný grammar nazi, sám nepíšu uplně korektně, ale sakra, vocaď pocaď, ne?

      Jinak k té angličtině - mě osobně to nevadí. Přikládám to nejspíš tomu, že Rváči své informace čerpají z velké části ze zahraničních herních zpravodajských serverů, tak jim holt automaticky naskakují slova na které jsou zvyklí je vídat v souvislosti s daným tématem.
    • dilinja
      huhnani vavry jakej je to genius kerej za milion udela cokoliv lepsi nez ostatni s vetsim budgetem me zacina sr *12* at
    • jen doplnim at se do me nekdo nepusti ze se mam naucit anglicky ze jsem ze starsiho rocniku a ve skole jsme se ucil rusky a pozdeji nemecky jsme ale cesi tak budme aspon trochu nacionalisti a mluvme cesky kdyz to jde:)
      • Já sice anglicky umím docela obstojně, ale tomu, co píšeš, určitě rozumím... Ono často člověk může i znát význam použitých anglických výrazů, ale už si nemusí domyslet, co to má přesně znamenat v kontextu herního průmyslu.

        Pokaždé, když někdo použije nějakou anglickou frázi, tak mi v hlavně naskočí vhodný český ekvivalent a řeknu si - máte to, hoši, zapotřebí? :-))
        • janchor
          Myslím, že nikdo z nás hochů to nedělá naschvál. Některý - zvlášť v herní branži - zavedený anglický termíny holt naskakujou automaticky jako první a ne vždycky se člověk stihne uhlídat. Profesní deformace.
          • jeste me napadlo mozna by stacilo kdyby byl vzdy vysvetlen vyznam ang. frazi stacilo by v textu pod prehravacem
            • Mickey zlatej... Nejsem si teda jistej z koho si tou otazkou utahujes, ale vubec se mi nelibi (a cest ti nedela), ze tahas za neco, co melo byt "vtipny" (nadsazeny) samo o sobe. ; D
              Co je LOL a NOOB vis, a vedi to jiste u kuci, kterym jsem se chtel pokusit poradit...
            • MickeyMutant
              Crook: Co je to noobech a co lolkovat?
            • Vsak v diskusi se vzdycky muzete zeptat. Jen se treba nenechat odradit prvnim retardem, co bude misto odpovedi "lolkovat o noobech" : D

              Cemu jste nerozumeli?
            • nebo tak:)
            • DSemik
              Spíš by si to mohl vzít někdo z nás posluchačů na starost a napsat to sem do diskuse - velká část zdejších uživatelů většinu pojmů zná a dohromady by se to dalo. A kdo bude první bude mít dobrý pocit. =)
          • chapu ale musel jsem si postezovat uz to v sobe dusim dlouho *1*
            ten clanek by mozna nebyl odveci *3*
        • to plyne z denodeniho cteni a komunikace v anglictine me taky nekdy driv napadne anglicky slovo nez ceskej ekvivalent tak ho proste reknu nez premyslet jak to rict cesky
          • Možná by nebyl špatný nějaký tématický článek, který by se zabýval zavedenými frázemi, běžně užívanými v herní branži, třeba ve spojení s pohledem na současné dění... Mohlo by to být zajímavé jak z jazykového hlediska, tak z pohledu lepší orientace v trendech a důležitých pojmech, které si tahleta "univerzální" pojmenování zasloužila.
  • Výborný podcast. Host velice potěšil a celkově se debata pěkně rozproudila. Co se názorů Dana týče... chápu že je teď nadšen z těch mobilních šíleností, ale přijde mi že se to snaží zbytečně agresivně protlačovat. Nechci to tím nějak shazovat, jen mi poslední dobou přijde moc monotématický. Tím spíš že nemám pocit, že by sním redakce vždy souhlasila. Nenechte se ! ;)
    • smejki
      na Danovy názory bychom měli zavést kvóty, jež by byly určovány internetovým hlasováním...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit