Přejít na výpis diskuzí

Elliot Minor

HUDEBNÍ SKUPINA 9.3.2008 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • upe best

    omg ten koncert byl upe best.....fakt cute.,.twe a Alex je strašná šukna *1* *14* *15*
  • Hrnek!

    Prodám hrnek s fotkou skupiny Elliot Minor, je na něm sice napsáno I love you protože to měl bejt původně dárek ale klidně se zkusíme domluvit na ceně. Pokud máte zájem napište mi mail : honza.mar@seznam.cz
  • Nej koncík!

    už sem hlasla... teda aspon doufam! anglictina neni moje silna stranka ale neco sem tam naklikala tak snad to bylo dobre! byla bych straaaasne moooc rada kdyby prijely znova pac je to od koncertu SP v cechach moje nejoblibenejsi skupiny a jejich koncert v lucerne byl vazne upa suprovej! byla sem tam s nevlastni segrou a ta mrcha (jako ona X) ) chytla danovu palicku a jeste k tomu rucnik! ale tak aspon ze mam fotku s nima a podpisy vsech! EM sou nej!
  • Hlasujte pls

    Jesi je fakt tak moc zbožňujete,tak pls hlasujte,aby sem na tuty přijeli zas x) Aspoň budou mít šanci,ti,kteří ji v listopadu propásli x) http://eventful.com/prague/demand/e lliot-minor-/D0-001-002326485-5/joi n?bg=black&fg=FFFFFF&t=new
  • neee :D

    Tyjoo já ten koncert propásla ani sem nevěděla že tady zas byli :X :D a čtu to až teď :/ :D:D hej tyjo až takhle dobrý to bylo jo? koukám tady každej nadšenej.. ale kdo by taky nebyl co :D no dobrý všichni máte podpisy a já nemam ani fotku :D:D tak snad příště no.. :D
  • em

    tyjo ten koncert byl božíííí...a mám podpis od všech já se snad zbláznim :D *14* *14*
  • Elliot Minor

    Koncert byl super luxus dokonaly *3* já je zbožňuju fakt moc *3*
  • EM

    kurňa..lidi to byl nejlepší koncert jakej sem zažila *14* !!! *14* *14* *14*
    • Re: EM

      *14* jj..tojo..fakt nádherný..Alerx jak krásně objímá a jak mi furt děkoval..to já bych měla děkovat milionkrát jemu!:-* *15* *14*
      • Re: Re: EM

        jojo já taky..že mám s nim fotku a podpis od Dana..to abych si tu ruku vůbec nemyla *1*
  • kjjj

    kolik z vás de na jejich konz.-.???
  • Koncert

    omg už jenom dva tejdny já se snad zbláznim štěstim ... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit