Přejít na výpis diskuzí

Fate Magazine

HUDEBNÍ SKUPINA 20.9.2008 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojky všem!

    Ahojky!!
    Včera jsem je poprvé slyšela v Benešově, jako předkapelu Chinasek. Jsou naprosto úžasní!! Ale bohužel nemám žádnou jejich fotku a nějak se nemůžu dostat na jejich stránky :( nemohl by mi někdo helpnout? :) Dííky :) *14*
  • MP3

    Lidičky sháním mp3 13. komnata a bezradnej, jestli ji někdo máte, tak mi je prosím pošlete na meil Fiserova4@seznam.cz Děkuji mnohokrát *3*
    • Re: MP3

      Je to na mojemp3.sk , ae musis se tam zaregistrovat
  • Hlasujte

    Ahoj ..... Prosím vás halsujte v t-music pro písničku Bezbranej ... *3* *3* *3*
  • hlasování

    ahooj,hlasujte na t-music.cz pro klip 13.komnata
  • Marty

    Marty se mi moc líbí. *14* *14* *3*
  • nový klip

    Ahoj.. koukněte se na stránky Fate Magazine mají tam nový klip a to 13.komanata *4* *4*
  • Lenny

    ano je to tk Strašně Moc mi to je Líto *9* podrobnosti jsou na blogu....odpočívej v pokoji Lenny...měli jsme Tě mocinky Moc Rádi...:-*
    • Re: Lenny

      Kluci jste dobří.Držte se a hodně moc štěstí.Zasloužíte si úspěch.Konečně něco nového na zatuchlé české scéně...... *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Re: Lenny

      *9* je to hrozný .. byla sem na tom koncertě když se to stalo ... Dneska mám hroznej den ... Jak se to mohlo stát hlava mi to nepobírá , proč zrovna ON Proč zrovna Láda ?? Tak super simpatickej uplně pohodovej chlap... v pátek sme si povídaly takže sem ho poznala trošku víc.. nehorázně bezvadnej kluk .. opravdu Bezkonkurenční ... Tak mladej Nezaslouží si to :( .. Pořád brečim je mi to líto .... máma neví co už dělat je ze mě celá paf pořád mě utěšuje ale to nejde ... pořád je m i do breku dneska celej den _ už nevim co dělat ... JE MI TO MOC LÍTO reagovat »__ po celý tři dny je mi na nic *8*
  • lídík

    ahojky lidi musím vám všem něco říct dne 17.4.09 v Městkých sálech teplic umřel tam bubeník ládík FM to má napsaných i na strankách byla jsem na tom koncertě a vidělaho bylo mi ho strašně líto
  • Hlasujte prosim

    Ahoj lidi prosim hlasujte do hitparády na stránce www.kuncika-vseho-chut.blog.cz díky a když už tam budete prosim vyplňte bleskovky a ankety atd.... a ještě jednou diki:-D
  • Fate Magazine

    Fate Magazine,to je fakticky nej skupina bezwadně zpíwají a jsou klásnííí wšichni!!! *14* *14* *14* *4* Zbožnuju wáááás moooooc!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit