Přejít na výpis diskuzí

Horkýže slíže

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kuko i na jiném CD

    Mimochodem Kuko se účastil také na CD s názvem "Strana A" pod uměleckým jménem "Kuko Sanchéz". Nazpíval píseň k reality show "Farmár hladá ženu". Na tomto CD se také objevují také další písně, které nazpíval. (např. "Otvor si účet v Piggybank" a také skladba "Nech...").
    Můžete si zakoupit jejich knížku s názvem "Smaragdové oči", při které dostanete i CD s nevydanými skladbami (např. "Blues starej ubytovne"). Lze ho zakoupit (i jiné produkty - trička, CD, potítko, čepice,...) na www.chillistyle.com - odkaz "internetový obchod".
    • Kuko i na jiném CD

      V tomto shopu lze nalézt i DVD (necenzurované)!!! Všechny věci lze zakoupit i na koncertech - "V dobrej viere tour" na stánku Merchandising Horkýže Slíže.
  • Nové CD

    Dne 4. března 2011 vyšlo nové CD - V dobrej viere 2001-2011 - Best of. Těšte se. Výběr největších hitů + nové písničky (z nich třeba "Mám v pi*i na lehátku"). *14*
  • Nové cd

    Fanoušci této osobité skupiny těšte se! Vychází jejich nové cd 54 dole hlavou. Opět obsahuje chytlavé, vtipné texty a skvělé intro. Přidala jsem sem texty z nového cd.
    Ps. album obsahuje jednu anglicky zpívanou píseň a jednu jakože italskou, ale to vám nechám jako překvapení!!!
  • dont like

    Stačilo abych si poslechla jen jednu písničku a jsem znechucena a navíc mě nasrali textem o Komisaři Rexovi v tom jejich novým cd. *16*
    • Re: dont like

      vypocut jednu pesnicku a us neznasat taku super kapelu??? a je to vobec moznee.........a nahodov ta pesnicka ho dost vystihuje *1*
  • Koncert

    Včera jsem byla na jejich koncertě v Litomyšli v Kotelně - to byl mazec!
    Tenhle koncert jsem si užila,jako žádnej jinej! *14* m.i.l.u.j.u. Horkýře Slíže *15*
  • horkýže slíže moje lásky

    jsou husti,mám je ráda poslouchám jejich písničky každý den

    "miluju je"!!! *14*
    ¨hlavě petera hrivňáka a Mária Saba *14*
    klucii!!! žeru vás *14*
    • Re: horkýže slíže moje lásky

      Jj presne tak... Jsou uplne nej... Zeru je... a mario je sladouckej! *14*
    • Re: horkýže slíže moje lásky

      *14* hEj upE nejvíc je lovujuuuu!!! *14* Miluijuu je už od svých 7 let a je mi 13 a prostě pořád jsou nejlepší na světě!!!!!
  • ....

    Nejlepšíííí kapela, písníčky jako Já žeru kvítí, Silný refrén a Baby jsou fakt luxusní. Je dobrý, že se dostali talhle do Čech, jinak by to bylo blbý.
  • H

    Miluju SK pisničky a hlavne od Horkyže sliže... jůůj jsou skvělí.. *4*
  • LovE

    *14* °°Slíže sůů nej upe nejfíc milujůů°° *14*
  • jo!!!!

    Horkýže slíže jsou skvělí!! skvělé texty obrovská energie!! miluju je!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit