Přejít na výpis diskuzí

30 Seconds To Mars

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
164 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jareeeed

    Jared je strašně sladkej a hezkej zpěvák ze všech.. A jejich písničky nemají konkurenci... Přád je musím poslouchat *3*
  • Novinky

    juknite na www.fans-30stm.blog.cz a dozvíte se více novinek :) *3*
  • Nový CD

    Ahoj všichni fanoušci této opravdu super skupiny.Nevíte náhodou někdo jestli 30stm chystají nějaký nový CD nebo kdy spíše vyjde?Nemůžu se opravdu dočkat.Mějte se fajn *4*
    • Re: Nový CD

      Noo s tim CD jsem mírně mimo,ale někde jsem tak náák četla že by mělo vyjít teď v listopadu,ale na tuty to neviim nechci kecaat!!Noo ale každopádně už se taky mucqq těšíím!! *3*
  • hmm

    a docela by me zajimalo kolik z vas tu kapelu znalo driv nez ji zacali poustet v tom zkurvenim radiu *7* *3*
    • Re: hmm

      nejdriv jsem zjistila, ze Jared je vegetarian, tak jsem to chtela poslechnout.. *3*
      • Re: Re: hmm

        MĚ JE DOPORUČILA NEJ KÁMOŠKA-A SEM MOC RÁDA ŽE TO UDĚLALA
    • Re: hmm

      Třeba já *3* Teda poprvé jsem je objevila na YouTubu a až potom jsem zapla rádio *1*
  • WOW

    miluju tuhle kapelu vic, nez cokoli jinyho! a ten koncert!!! to bylo neco! Jared se pri The Kill objevil vedle me v davu! pomohla jsem mi prelezt zabrany a pritom jsem mu cirou nahodou sahla na zadek... lol... a pri autogramiade mi Jared i Tomo dvakrat podepsali CD.. mrzi me, ze Shannon byl nemocnej, ale snad nam to priste vynahradi! Jejich hudba me drzi pri zivote...
    • Re: WOW

      ty woe taky bych chtěla.. *1* (hlavně ten zadek *1* )
    • Re: WOW

      PRO MAKI>
      HI! Dokazu si predstavit Tvoje poblazneni!Ja od nich proste blouznim a Jareda Leto silene miluju!Taky mam jejich podpis na listku z 12 cervna a Jareda jsem se dokonce vzala za ruku....zeptala jsem se anglicky jestli muzu se ho dotknout,a on odpovedel svym bozkym hlasem: of course..! Zazitek nadosmrti..!!! Tesim se az ho zase uvidim a to uz mu reknu vic,dokonale vyjadrim svůj obdiv............
  • jsou nej

    tahle kapela je proste nejlepsi nikdo na ni ne ma *4* *16*
  • Koncert!!

    Lidi máme 2 místa volné v autě jako doprava. Na koncert LP a z5 z Frýdku-Místku nebo vás můžem vzít i z Ostravy. Ozvěte se mi na e-mail. masa.uherkova@seznam.cz když napíšete napíšu vám bližší informace.
    Tak Zdar *3* A OZVĚTE SE CO NEJDŘÍV!!!!
  • koncert

    ten koncert byl totalne supeeeer!!!! *14* *14* *14* už se tešim na dalši *1*
    • Re: koncert

      to se máš žes byla na jejich koncertu.. *1* taky bych chtěla jit na ňákej jejich koncert *14*
  • 30 Seconds To Mars forever!!!

    30 Seconds To Mars forever!!! Jejich písnička From Yesterday je fakt strašně super, mohla bych ji poslouchat pořád dokola a neomrzela by se mi. *3* A Jared je kus chlapa, kluk snů. Co říkáte holky??? ŠKODA, ŽE SE K NÁM TATO SKUPINA DOSTALA AŽ TEĎ, MOC MĚ TO MRZÍ. Jukněte se ke mně na blog, mám tam toho o nich hodně... ragosta33.blog.cz
    Míša *14* *14* *4*
  • beeeeest

    Sou nejlepší jak Jared tak i Tomo s Shannonem. Nedokážu si skupinu představit ani bez jednoho, nejvíc ale bez Jareda ;-) ale ani bez kluků,to prostě nejde. Každej tam maj svoji roli :-* *14* opravdový fanoušči (nemyslim ty šílený fanoušky/nynky který milujou jenom to jak Jared vypadá ne jeho charakter a skupinu) se mi můžou ozvat na mail *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit