Přejít na výpis diskuzí

3OH!3

HUDEBNÍ SKUPINA 31.7.2008 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mometnálně je můžete podpořit svým hlasem na http://markeet123.blog.cz/1304/songbook-6
  • sean ♥

    Miluju Seana ♥ On?Nejhezčí! :* K sežrání.Moje zlato :D* Sean Foreman-I love you bab yeah! :D Dont trust me ♥♥ Starstruck !
  • 3OH!3

    Ahojky, chci říct, že jste fakt úplně hodně dobří zpěváci. Jednou jsem se dívala na óčko a právě tam byla písnička My first kiss, hned mě zaujala a musela jsem si zapamatovat vaše jméno... *4*
    Vždycky když vás poslouchám, tak mě dokážete rozveselit, musím se vždycky zasmát a pak klidně celej den mi ta písnička nejde z hlavy... Nebejt vás, tak bych ani už nebyla HAPPY a za to vám moc děkuju. *3*
    Mám vás moc ráda *14*
  • kesha,katy

    nejlepší je ta s katy perry a s keshou *14* *14* *5* *1* *1* *4* *15*
  • Re: název

    No čte se to trí ou tríí :)) ale jak si to psala three ou three ale tak se to vyslovuje trí ou tríí
  • jujuj

    Jste boží!!! miluju váás ta písnicka Starstruck nebo blah blah nebo my first kiss upe bozíí.............žerůůůů *14* *14* *4*
  • Re: název

    myslim ze hej *3*
  • 3oh!3

    Ste supeer a mam vas rada!!!!neexistuje lepsia skupina ako 3oh!3 *15* a pesnicka STARSTRUKK je naj...MILUJEMMMM VAASS!!!! *1*
  • nejvííts

    lol oni nejlepší..ty jejich ongy..aaaaawww
  • Re: Jsou vegetariáni?

    Sean (ten blonďatej xD) je vegetarián, ale Nathaniel není ...
  • název

    jak se čte ten jejich název??
    jako "three ou three" nebo jak?? :D:D
  • Jsou vegetariáni?

    V písničce Don´t trust me je v textu zmínka o vegetariánství. Chtěla bych se zeptat, jestli někdo neví, jestli je to pravda. *4*
  • 3oh!3

    Hej oni jsou uplne skvely.. a ty jejich songy no co dodat.. kruty!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit