Přejít na výpis diskuzí

4TET

HUDEBNÍ SKUPINA 17.3.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • úplně nej..

    Kdybych měla říct,kterou skupinu mám nejradši,tak tahle s honě velkým náskokem vede!!! *3*
    • Re: úplně nej..

      Napodobne, taky je mam ze vsech nejradsi *14*
      • Re: Re: úplně nej..

        jo sou good

        *3* *3* *1* *1* *1* *1*
  • 4TET!

    4TET jsou naprosto skvělí a jedineční. Zážitek z jejich koncertu je prostě nezapomenutelný!!
  • Pecka

    Tak tohle je vážně pecka =) nj Jirka Korn =) *5*
  • Videoklipy

    Mrknete na profil Dusana Kollara, ma tam videoklipy se 4TETem *3*
    • Re: Videoklipy

      mrkněte sem http://www.osobnosti.cz/dusan-kolla r.php *14*
      • Re: Re: Videoklipy

        Pozor! Dusanuv profil zmizel!!! Nevite nekdo, co se stalo???? *9*
  • Skvělá parta

    Vynikající skupina čtyř dokonale sehraných vokálů. Jejich koncerty jsou úžasné nejen po pěvecké stránce, ale i herecky s iteligentním nevtíravým humorem. Pro mě jsou to jednoznačně ZLATÍ SLAVÍCI. *3*
    • Re: Skvělá parta

      Pro me taky! *4*
      • Re: Re: Skvělá parta

        jj, jsou nejlepší *14*
  • Manez

    Nevite nahodou, jak se jmenuje pisen, kterou zpivali v posledni Manezi Bolka Polivky?
    • Re: Manez

      V poslední Manéži 31. 5. 2008 zpíval 4TET 2 písničky, a to Prstýnek z pohádky Princezna se zlatou hvězdou a Thriller od Michaela Jacksona *14*
  • bomba

    4TET prostě nemá chybu jsou fakt super takhle sehrana skupina se jen tak nevidi *14*
    • Re: bomba

      *14* souhlasím *14*
  • Videa z koncertů

    Na youtube.com jsou nějaká nová videa z koncertů 4TETu. Např. taneční choreografie k Robinsonovi. *15*
    • Re: Videa z koncertů

      *7* už jsem je našla *14*
      • Re: Re: Videa z koncertů

        OK *3* *3*
    • Re: Videa z koncertů

      Ahoj Veny, nemůžu nic nového najít, můžeš sem prosím hodit odkaz? Díky *14*
  • koncert

    Ahojky...tak včera jsem byla na koncertě a jsem naprosto nadšená,takovou úžasnou atmosféru už jsem dlouho nezažila!!!Opravdu jsou to UMĚLCI a to jak každý sám,tak i jako celek..nikdy by mě nenapadlo,že jsou tak vtipní a že dokážou rozpumpovat a rozesmát celej sál...fakt supééér!!! *15*
    • Re: koncert

      Taky jsem byla na konzertě 19.7.2008.A musím s tebou naprosto souhlasit jsou dokonalý. Jeden opilec tak něco řval a oni s ním legračním a inteligentním způsobec vypořádali,že pak už nic nekesl.Chtěla bych je ještě jednou vidět. *9* Jsem do nich totiž blázen.Jak do jejich zpěvu tak do nich.
  • hej úúúplně nejlepší

    tak, včera jsem byla na jejich koncertu a jeste ted sem z toho nejak mimo... to co tam predváděli to bylo vážně super nejenže skvěle zpívají ale sou to komici tak sem se dlouho nezasmála jako včera. Proste originál každým coulem..:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit