Přejít na výpis diskuzí

Sunshine

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Sunshine - jsou BEST

    Taky jsem tam byla :D Jsou nejlepší. ;p
  • Sunshine - jsou BEST

    Ahoj, všichni, můžu vám říci letos jsem byla na jejich koncertě na Rožmberku(festival České Hrady) a v Prachaticích a byli prostě BEZVADNÝ ŮŮPLNĚ NEJLEPŠÍ to se ani nedá říci...Přeju jim aby jim to tak vydrželo a nové CD TAKY ŮŮPA BEZVADNÝ PÍSNIČKY...ůůplně je žeru.
  • ?

    chybí vám v diskografii jejich první album!!!!!!!!
  • ..

    Nejlepší.. *1*
  • ROXY

    heeej lidi byl sem 19.11.2008 v roxy na jejich koncerte a musim vam rict ze to bylo uuuuzasnyyyyyyyyy!!!!!!!!fakt ze jo,uplne skvela atmosfera a vsechno dokonaly!!! *14*
  • .

    Nemyslím si, že by šlo víc o slávu než o to, že Sunshine opravdu hudba baví, a tak se nějak hudebně vyvíjejí. Mně se líbí jak starší alba, tak novější.Ve všech je neskutečná energie a velká dávka emocí. Nemyslím si, že by jejich vývoj nesměřoval správnou cestou. Naopak, řekla bych, že je to pro ně i fanoušky zpestřením.*1* Ale tvůj názor ti neberu *5*
  • biografie

    Přátelé, poněkud jste zapomněli na starší desky Hysterical stereo loop (1998), Velvet Suicide (2000), Sunshine and No Knife (2004) a Electric! Kill! Kill! (2004). Jasný, 'hvězdy' z nich jsou až teď, ale když si poslechnete starší desky, zjistíte, že dnes je to jen slabej odvar toho, co kluci dřív uměli. Ale někomu de holt víc o slávu (ha) než o muziku
  • Sunshine

    SunZ, pecka! *3*
  • Sunshine

    Neznám je a proto bych byla ráda, kdyby mi tu někdo tu skupinu popsal.Dík.
  • hm

    SUNSHINE nejlepsi jsou
    upa superrr *1* *5* *14* *3*
  • Dreamer

    Rok 2007 tímto nazívám Dreamer-pro mě nejlepší CD od Suns a to jsem si po Moonshoweru říkala, že to lepší už být nemůže. Naléhavost a agresivita dokonale skrytá pod slastnými, někdy téměř popovými, tóny lze nalést až po několikátém poslechu. Já ji našla a tímto se skláním až k zemi před nejlepší kapelou na českém trhu...
  • naše nej skupina

    tohle je ta nejlepší skupina v Čechách fakt nikdo jim tu nesahá ani po kotníky škoda že jim to ve světě nevyšlo ale co neni může být
    *14* *4*
  • NEJLEPSI CESKA KAPELA!

    Album Moonshower and Razorblades - neskutecna a jinde nevidana agresivita, zbesilost, dusi i srdce drasajici intenzita, temnost, depresivnost, vulgarita, Kayuv jekot i sexy sepot, elektronicke orgie i melodicnost a pritom hluboka zamyslenost, pravda a presvedcivost nejen uplne vsech skladeb, ale dokonce vsech tonu. Novinka Dreamer - oproti MR formou i obsahem jemnejsi deska, coz ale neni na skodu. Rozhodne doporucuji zajit na koncerty - neco takoveho jako Suns nazivo se jen tak nevidi. Pro vice info viz www.myspace.com/sunshinetrash. Enjoy!
  • Super

    je to uplne suprova skupina a ma super pisnicku Top!Top!The radio *14*
  • nove album

    rok: 2007
    nazev: Dreamer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit