Přejít na výpis diskuzí

US5

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The Best Group :-*

    oni se nemůžou rozpadnout!! :( US5 je ta nejlepší skupina na světě!! miluju je! :-*
  • ...

    chtela bych aby zase vydaly nejakou novou desku, protoze jejich pisnicky se mi moc libily a Richie je taky super... *9* *14*
  • Cože

    Cože Us5 se rozpadli?? to mi ani nerikej te _:((( *9* *9*
  • ♥♥♥

    US5 miluju,jestli se rozpadnou(nebo už rozpadli) tak to nepřežiju..miluju je nade všechno na světě =( Tohle je tak nefér!!nejdřív odejde Chris ,potom Vinnie a potom se jako rozpadnou ne? =( *9*
  • ??

    jak to že uz se dlouho nic nedeje?? docela mi chbej jako...:D
    richie je vostrihanej??:O *7*
    • Re: ??

      jj, Richie byl ostříhanej, ale teď už má vlasy. Dlouho se nic neděje a asi už se nic dít nebude. Stalo se to, co nikdo nechtěl. Izzy a Jayson napsali, že je nejspíš konec!! *9* Strašně mě to mrzí!! Nejspíš se teda rozpadnou. Tahle zpráva se ukázala ve středu. Ve čtvrtek večer napsal Jayson na fb, že se omlouvá za nedorozumění, že se nerozpadli. Vůbec nevím, na čem teda jsme!
      • Re: Re: ??

        Přesně taky jsem to četla a nevim co si myslet :-
  • Chris:-(

    Strašně moc mi chybí Chris bez něj už to není ono *9* *14* škoda,že se nemůže vrátit ještě,že tam aspon zůstal Richie *5*
  • nechte prosím vás kluky z US5 napokoji

    US5 je nejlepsí na svete a hlavne Richie a Izzy... hele já taky nechci delat chytrou ale fakt nevidim duvot aby ste je takhle pomlouvali kdyz se vám jejich styl nelíbi tak se nic nepiste... tohle je akorát ubohost a závidení nic jineho a nechápu proc to musíte delat já taky nelezu na miley cyrus a taky ji tam nic nepísu protoze vim ze má nekterý písnicky dobrý a nekterý ne... tak sem to prosím vás nepiste... vzdyt timhle nic neviresíte ze jim budete nadávat akot se ukazá jakou máte debilitu... no nic prosím nic sem nepiste pokud se vám US5 nelíbí... kázdej má jinej styl a jinej vkus...
  • Chci US5 v Řr!!!

    Normálně já to nechápu Tokio hotel tady nemá ani 1000 fans a oni tu byli už dvakrát a US5 tu má skoro 2200 fans a nebyli tu ani jednou a to znám ještě hodně lidí co je milujou!!!! Chtěla bych hrozně moc aby tu měli koncert!!! *9*
  • DOKÁZALI TO!!

    1. místo: The Black Eyed Peas
    2. místo: Jonas Brothers
    3. místo: Tokio Hotel
    4. Green Day, 5. Paramore, 6. 30 Seconds To Mars, 7. US5, 8. Mandrage, 9. Linkin Park, 10. Kabát, 11. Simple Plan, 12. Muse, 13. Aloha from hell, 14. Pussycat Dolls, 15. The Veronicas, 16. US 5, 17. 5angels, 18. Rammstein, 19. Billy Talent, 20. Die Happy

    Us5 jsou v soutěži zlatý Otto na 7. místě!!!! Gratuluju!!!!
  • Nej !!!

    Jsou proste skvely *1* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit