Přejít na výpis diskuzí

All X

HUDEBNÍ SKUPINA 23.3.2008 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Debili

    Na to, že to jsou takoví debili, tak se dostali fakt daleko!!! Do X-Faktoru se vůbec nehodili, jsem ráda, že to nevyhráli!!! Co na nich vidíte??? Dyť jsou tak namyšlení!!! *16* *10*
    • Re: Debili

      To nejsou žádný debilové ty by si nikdy nic takovýho nedokázala. A že se ti nelíběj je tvoje věc, ale tak jsme nelez.. *16*
  • Fanklub All X

    Ahoj. Pokud si o sobě myslíte, že jste velkými fanoušky All X, přihlašte se do mého fanklubu - www.allxband.estranky.cz . Těšíme se na vás!! *1* *14* *3*
  • video all x

    čau, hele na ochutney.cz jsem našel super video All X - http://www.ochutney.cz/perm/channel s/67311
  • Nuda!!

    Ahooj, ta diskuze je teď nějaká nudná. Nikdo jsem nic nepíše :-D
  • Hlasyyy!!

    Ahhoj všem, posílejte hlasy každy aspon 15 nebo ještě více, jinak vypadnou. Prosííím *4* *4* *4*
    • Re: Hlasyyy!!

      A je to v ... lidi v tehle zemi proste hledaji jen dalsi zpevaky, ale zadny super narez styly *9*
      • Re: Re: Hlasyyy!!

        To není pravda, jen prostě nemáme na tolik SMS prachy... *9*
  • odkaz na osobní stránky All X

    Ahoj všichni, jen vás chci informovat, že All X mají své webové stránky, kde se i po skončení X Factoru dozvíte, kam se na ně budete moct jet podívat apod.

    Adresa stránek je:

    http://www.all-x.info

    *
  • Hlasy

    Prosím všechni jim posílejte hlasy aspon těch 5 plss.. *3*
    • Re: Hlasy

      No jasnnýýýý :-) já k lidně 10.. *15*
  • Nejlepšíí

    All X sou nejlepšíí *14* *14* ,prostě musej vyhrát!! oni jediný maj X Factor *4*
  • All X

    All X jsou fakt Good a Cool skupina a mociiinky jim fandím duofá že vyhrajou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) *14* *14* *14* *14* *4* *3* *15* *5* *16* *8* *8*
  • aspon20hlasu

    Ahojky jen chci rict ze pokud mate radi ALL X tak posilejte pls hlasy priste by ot nemuselo dopadnout dobre ....takze kdyby aspon poslal kazdy 20 hlasu dopadlo by to dobre .......... *3* 20 hlasu ......kazdy.........protoze kazdy si rekne byly dneksa skvely vsichni jim polsou ne to neni pravda posilejte i kdyz si to myslite *3*
    • Re: aspon20hlasu

      Ahojky já jim klidně pošlu 20 hlasů :-) *14* *5*
      • Re: Re: aspon20hlasu

        žežiši no a co ja klidně 2oo jo a all-x jsou nejlepší *13*
        • Re: Re: Re: aspon20hlasu

          *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit