Přejít na výpis diskuzí

All X

HUDEBNÍ SKUPINA 23.3.2008 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • novy stranky all x

    nejvic veci o all x
  • Nové stránky All X

    http://allx.webgarden.cz/
  • posííííííííím

    mohly by jste mi dát číslo no pétu dočkala je to nej kluk z all x je
    hezkej i uličník i olda smysl tak moc prosím jestly má mobil tak mi posím dejte číslo
  • Booože

    Ať jdou do divadla,nechápu proč lezou do pěvecký soutěže....Jsem vážně zvědavá jak zvládnou srdceryvnou baladu *1*
  • vždyt neuměj zpívat!!!!!

    a me už ani nebavěj je to porad stejny po 1 roce vas to taky prestane bavit.lepší je david a kamila *1* *1*
    • Re: vždyt neuměj zpívat!!!!!

      A co je na tom stejný? Právě že oni každým dalším kolem totálně překvapí, tolik s tím mají práce. Chtěla bych vidět ostatní soutěžící, kdyby si to měli vymýšlet jako oni.
    • Re: vždyt neuměj zpívat!!!!!

      To o Beatles říkali taky...
    • Re: vždyt neuměj zpívat!!!!!

      ježdaaa nevaaal.... *10* *5* *13* *1*
    • Re: vždyt neuměj zpívat!!!!!

      ježda nevaaal *10* *5* *13* *1*
      • Re: Re: vždyt neuměj zpívat!!!!!

        no to teda umeej, takze toho nech *9*
  • All x je nej

    Achojky tak vam všem moc dekuju ja sem vedela jen kdo je lukas Kantor a ten petr dockal tak za ty ostatni dik, mohla sem si to precist, a lukas je hrooozne mooc hezkej a moc ho lowuju,ale jinak lowuju z all x vsechny ale Lukáška nejvííc *14* *14* *14*
  • Stránky All X

    http://allx.webgarden.cz
  • prosííííííííííííííí

    ahojky mohla bych vás o něco poprosit? Já bych potřebovala kontakt na někoho z členů ALL X tak pokud někdo máte dali byste mi ho prosím já bych vám třeba za to taky něco dala pokud by bylo co nebo tak...jestli máte tak pls na klaskasedmiklaska@seznam.cz díky mocinky moc Budu vám strášně moc vděčná předem všem díky *14* *7* *9* *4* *4*
  • Prosím, poraďte mi

    Ahoj, prosím, prosím jak se jmenuje člen skupiny All X, který má delší vlasy a pořád se usmívá? Děkuju mocinky! *4*
    • Re: Prosím, poraďte mi

      Petr Dočkal
  • hgj

    je to nejlepší skupinaaaa *1*
    • Re: hgj

      Máš recht

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit