Přejít na výpis diskuzí

Aly & AJ

HUDEBNÍ SKUPINA 15.5.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aly nad AJ nebo 78violet??

    ahojky,,prosím můžete mi někdo říct jak je to stím názvem kapely?Někde jsou napsané jako Aly nad AJ a někde 78violet.. Jmenují se teda Aly and AJ nebo 78violet? *7*...předem díky za odpověď....jinak Alyson a Amanda jsou nejůžasnější...!! *4*
    • Re: Aly nad AJ nebo 78violet??

      Už to vím :) Oni se přejmenovali na 78violet ..:))
  • mam..

    ahoj....to je dobra skupina *4* a ja mam na neco kontakt (telefon):-) *3*
    • Re: mam..

      jasneee :D
  • Aly & AJ

    ja se je do tedka zpivat neslisela ale jsou fakt uzasny *14* *3* je miluji *14*
  • Super

    NAJ NAJ SKUPINA NA SVETE *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *4* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Aly&Aj

    Aly&Aj jsou super!!!!!!!!!Já se i znám s Alyson píšu přes ICQ! *3* *5*
  • aly and aj

    hééj oni dvě? *14* něuvěřitelný..díky kámošce sem poznala .. *14* ..rush je upe úžasná !! jinak s tim 1991 mi to je taky divný *1*
  • RUSH

    Já zbožňuji písničku RUSH a taky se mi moc líbí onen videoklip na ni. Je to úžasné. Ony jsou úžasné. Ten styl, to vše.
  • máte pravdu

    njn máte aji celkem pravdu jinak aly a aj sou upe boží moc ráda poslouchám jejich písničky jo a alyson hrála ve filmu s vanessou hudgens sou totiž aji kamarádky *1* *1*
  • ???

    Ahojky mě ale přijde že je to kravina že založili skupinu roku 1991 když aly bylo teprve 2 a aj se možná ještě vůbec nenarodila nemá tam bejt náhodou 2001???:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D *1* *1*
    • souhlasím

      přesně.. souhlasím.. já si to taky myslela.., že je to blbost.. :D :D uplně mě to bodlo do oka.. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit