Přejít na výpis diskuzí

Anti Fitness Club

HUDEBNÍ SKUPINA 1.12.2008 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • afc

    mno pridam sem ju zachvilku,a tiez miki mi tam az tak moc nesedi,ale su dobra kapela v jakej su zostave.Mno ja ked som uvidela feka v uz spominanej Miért hazudom,tak som nejak napodobne reagovala,a zacala som sa na celi dom smiat,nastastie nikto nebl doma XD.Ale ked som uvidela petiho s ciernimi vlasmi tak som skoro odpadl.Videla som ho uplne prvi raz v Többet érsz,a tam vies ake mal vlasy...No a potom ze cierne,vyzeralo to trosku zvlasne ehmmm....A
  • anti fitness club

    Ahoj,chcela by som sa opytat skadial poznate afc???A newiete nejaku stranku na ich texty????ak jj tak pls napiste na e-mail
    • Re: anti fitness club

      jsem v životě neslyšel o jakýchsi Maďarónech neznámých
      • Re: Re: anti fitness club

        a proto, že je nikdo nezná sem jim tu založila profil... a budu ráda když si někdo poslechne jejich písničky a zalíbí se jim a přidají se sem k fanouškům
        • Re: Re: Re: anti fitness club

          a mají na My space 3písničky
    • Re: anti fitness club

      a máš nějaký jejich mp3?
      • Re: Re: anti fitness club

        ok,budem rada,no ich mp3 mam,ja si stiahnem z youtube video a moze ho prerobit n mp3 takze mam od nich:Többet érsz, Még vár ránk ez a Föld,Miért hazudom...To mm od nich,a stale to pocuvam XD.Mno ale n youtube je ich viacej tak si ich vipocujem a potom si ich stiahnem.A ty,mas nejake mp3????Inak kto je tvoj najoblubenejsi clen???
        • Re: Re: Re: anti fitness club

          jo a nejoblibenější člen... mmmm asi Tomi
          • Re: Re: Re: Re: anti fitness club

            mno ja si stahujem z youtube,nasla som fakt jednu bomba stranku o nich,asi zatial najlepsu a su tam aj ich texty,ale co maju videoklypi tak tam je iba Még vár ránk ez a Föld.Ale je to cooooolll,a idem si ich prekladat.Mojim najoblubenejsim clenom je asi,mno tiez asi tomi,ale aj peti neni zli.Ten sa mi tiez celkom paci XD *14* *14* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: anti fitness club

              tak sem můžeš přidat odkaz na tu stránku... *15*. Jinak se mi líbí všichni... až na Mikiho. A Feka má good vlasy.. když jsem ho uviděla v Miért hazudom tak mi málem vypadli oči *14* *1*
        • Re: Re: Re: anti fitness club

          Taky mám od nich tyto mp3, stáhla sem si je na některých zahraničních stránkách. A mám ještě pár dalších, ale nevim jejich názvy..., jedna se jmenuje Jasot velem nebo tak nějak a ty další opravdu nevim *7*
    • Re: anti fitness club

      oni nejsou moc známí a blogů o nich je málo... to chce hledat; větší šance je u zahraničních, ale většinou sou v maďarštině *9* jinak sem je poprvé uviděla na Music Maxu kde je hrajou (asi jako jediní)
      • Re: Re: anti fitness club

        viem blogy ani nase stranky nic neprevozuju.V madarstine sa nevyznamale na internete existuju slovniky!Mno ja mam tiez music max a som rada ze ho mam.Ale ja som ich po prvy krat videla na madarskej vive.Bolo to asi pred 3 tyzdnami a to bolo volako v polke pesnicky Többet érsz.Povedala som si ze mozu byt dobry tak so si o nich nieco nachadzala,fotky,clanky-ale v madarcine.Chcela by som ich texty,to by bolo super.A nemas ich texty???? *7*
        • Re: Re: Re: anti fitness club

          žádný jejich texty nemám... ale jestli někdy nějaký najdu tak ti dám určitě vědět
  • yes or no??

    ráda bych se zeptala a doufám, že mi dotazovaný člověk odpoví.... pan Molnar co sem přidává fotky AFC nejste ten fotograf David Molnar??? *7* *3* ??
  • AFC

    ahoj, doufám, že nezůstanu dlouho sama a přidáte se k fanouškům této skupiny! *1* *1* *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit