Přejít na výpis diskuzí

Antic Cafe

HUDEBNÍ SKUPINA 16.8.2007 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bez Boua to není An Cafe!

    Já si myslím, že bez Boua to už není An cafe... Ty písničky s ním a bez něho... mezi tím je bezedná propast... Já poslouchám jen písničky s ním, a na ty dva se nemůžu ani podívat. A nikdy se nestane, že bych začala poslouchat písničky s nima. Nikdy. Mi-Yu, ty víš, jak trpím tím, že tam není... BOU!!! MOC MI CHYBÍŠ!!! *9*
  • ACčka jsou nej!

    Jako já si myslím, že teď sice ještě hrajou, jsou v poho a tak, ale Bou byl nepostradatelný, bez něj to už není ono... *9*
  • ancafe

    laffuju akolat skoda ze sem je nezazila ete s BOUEM muck. musime usporadat srazik *14* *14*
    • Re: ancafe

      Jj srazík by byl super *3* *4*
    • Re: ancafe

      navrhni kdy a kde a já napíšu jestli můžu nebo ne *1*
  • Bou :(

    nooo já sem prošla érou An Cafe 2x :D jednou když tam Bou byl a o to víc mě překvapilo když sem se k nim dostala podruhý že už tam není.. :( btw: Miku 4ever *14*
  • Ou yééé

    AC jsou strašně sqělý... *14* nejprve sem tea myslela že sou to holky,ale newa *1* Boua sem si zamilovala i když sem si myslela že je to holka....*14* *14* ale oto víc mě pak mrzelo,že stihl ze skupiny odejít dřív než sem je objevila *9*
    • Re: Ou yééé

      taky sem si myslela že souto holky ale sou sladcí *14*
  • kawaii ^^

    sou upe best *14*
    a Kanon je upe nejvíííc cutee *14*
    ay Bou..škoda žhe od nich odešel *9*
    *14* AN CAFE 4EVER *14*
  • anCafe

    sou vážně super *1* *14*
  • ^^

    aaaa oni sou fakt super.... včera jsem na ně náhodou narazila ne jední stánce *1*
  • An Cafe

    An Cafe 4ever *14* *14*
    • Re: An Cafe

      An cafe *14* jsou velmi dobří *3* nejlepší je BOU *14* *14*
      • Re: Re: An Cafe

        Jsou naprosto sladcííííííí!
        Kawaiii!
        Skoda ze Bou odesel TT_TT
        Byl sladkej, az se mi z nej kazily zuby. *3* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit