Přejít na výpis diskuzí

Arch Enemy

HUDEBNÍ SKUPINA 20.6.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Arch Enemy

    Jo, tak tohle ja banda !!!!!!!!!!!!!! Miluju Angelu, a mam moc rad pisne od cely kapely. Takovych kapel by melo byt co nejvic. Angelo, miluju te!!!!!!!!!!!!!!
  • MoR

    na Moru byli absolutně perfektní...škoda že hráli jenom takovou chvilku ale nezklamali....nepochopím kde se v Angele bere ten hlas...je to borka *1* *1*
    • Re: MoR

      Přesně! Nebyl tam nikdo lepší! Kam se hrabou NW! Angela je dokonalá! Její hlas nezná mezí!!!
  • mor

    holčina ktera jede na mor a chce se seznamit s klukem piš prosim na 246-309-014 diky určo odepišu *5*
  • mor

    Byly luxusní loni a budou luxusní letos už se těším chci se seznámit s holčinou ktera jede na Mor...
  • MASTERS OF ROCK

    já snad nedospím do masters!!! vidět nebo spíš slyšet Angelu na živo...to bude dokonalé!!! *14* už aby byl červenec
    • Re: MASTERS OF ROCK

      jo jo uplne s tebou souhlasim... bude to zazitek jak ..... :-) uz se tesim, mam vyhodu ze mam V.I.P. tak toho vyziju a doufam ze nejaka fotecka probehne...:-) *1* *1* *1*
    • Re: MASTERS OF ROCK

      jo už se taky těším *14* Angela je fakt borka
  • Super kapela :)

    Já jsem sice EMO ale Arch Enemy si ráda poslechnu...kdyby přijeli bylo by to super *1*
  • Angela ROCKS

    Angela je fakt Super-ma uzasny hlas a je cute!!
    Doufam ze nekdy prijedou ,sla bych na koncert!!!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit