Přejít na výpis diskuzí

Argema

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
213 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • argema

    argema nejjjjjjjjjjjjjjjjjj
    genius *14* *14* *14* *14* *14*
  • omluva

    Axl..omlouvam se,spletl jsem se bylo to myslemo na Alex,text 27.12...promin.
    • Re: omluva

      V pohodě. Nic strašného se nestalo, jen sem upřesňoval.*3*
  • skladby

    nikomu nic neberu ale prosím Vás porovnejte jak jsou naspívaný skladby,Vyznání,Tohle je ráj,Jsem jaký jsem,Modrý pondelí,atd.atd.od J.F.,kdo to slišel od Bobra tak mi dá za pravdu že se to momentálne nedá poslouchat,tak ať si Argema hraje svoje veci.
    • Re: skladby

      Slyšel jsem obě verze a obě jsou super. Každý z nich to zpívá po svém, ale oba dobře. Tak si to poslechni taky, než něco budeš kritizovat.
      • Re: Re: skladby

        kdybych je neslišel tak o tom nebudu psát,BOBR je BOBR a jeho hlas je nenahraditelný v tomto žánru.
        • Re: Re: Re: skladby

          Máš vyjadřování jak z páté třídy a nebo jsi starší a víc tříd jsi nevychodil. Tvrdý a měký i ti nic neříká? Je vidět, že IQ máš na úrovni frajere.
          • Re: Re: Re: Re: skladby

            Mně se líbí, když někdo kritizuje někoho za gramatické chyby a sám je na tom stejně.
            • Re: Re: Re: Re: Re: skladby

              Tak to máš smůlu. Ten příspěvek je v pořádku. To asi ty, gramatiku neumíš. *3*
        • Re: Re: Re: skladby

          Každý je nahraditelný.
          • Re: Re: Re: Re: skladby

            Bobr je pro celou argemu nenahraditelny,bez neho je to jen nazev nic vic.. *3*
      • Re: Re: skladby

        jo to je mozny ze jsou obe dobry,ale jsou to pisne od autora Bobra..
        • Re: Re: Re: skladby

          Clock, jako znalec staré Argemy, by mohl vědět, že nemůže napsat, že skladby jsou od autora Bobra. Skladby vznikly na moje texty a Bobr dostal i hudební předlohu, kterou dotáhl do konečné podoby. Všeobecně se má za to, že Bobr je autorem všech starých skladeb Argemy, ale není to tak. Napsal jsem víc jak polovinu textů (asi 45)staré Argemy a podílel jsem se i na hudbě. Jak by to ale lidi mohli vědět, když na stránkách Argemy se nic takového nedočtou.
          • Re: Re: Re: Re: skladby

            Pokud vím, tak na albech Argemy jsou u písniček napsáni i autoři. Takže pokud jsi něco složil, tak jsi tam určitě uveden jako autor.
    • Re: skladby

      marcel..skladby vyznani a jsem jaky jsem jsou od Bobra a zpiva je suprove..Filgas at si zpiva co chce,na Bobra nema... *5*
  • nahravky

    Axl..a o jake nahravky mas zajem..neco mam doma..a odkud priblizne jsi..?
    • Re: nahravky

      For clock: Čau, nechápu proč mě tady odepisuješ, jaké chci nahrávky když sem tu poprvé v životě a tudíž sem tady nemohl nikdy psát *5*
  • bobr

    no ze by sem zavital sam Bobr,budu tomu verit a zeptam se..cetl jsi na neoficialnich strankach Argemy clanek specialni rozhovor a co nato rikas.?
  • Seniorský večírek

    Já jsem si myslela, že je to fórum Argemy, ale ono je to spíš Seniorský večírek klubu přátel Holomáče. Možná i proto, že sem fanoušci Argemy moc nechodí. Tak si to tu užijte. Byla jsem tu po dlouhé době a nic se nezměnilo. Tak zase někdy.
    • Re: Seniorský večírek

      Milá Veruno, možná kdyby jsi mne znala, tak budeš chtít být také v mém klubu. Na co ti lidi nepřijdou!!??? Máme sice už něco za sebou, ale stále jsme v dobré kondici!
    • Re: Seniorský večírek

      Veruno..kdyby jsi vedela co pises..nebyt tech senioru tak dnes zadna argema neni..tak si to laskave uvedom..
    • Re: Seniorský večírek

      Milá Verunko nevím co myslíš tím seniorský večírek a klubem přátel Holomače,protože tady nejde o toho kdo je na jaké straně ale spíš jde o Argemu,která hrála pravý rock.......a né nějáké handrkování.Je smutné ,že si lidi tady nedokážou popovídat.
  • Bobr

    Karle...je pravda ze uz se to rozjelo na Slovensku ta nova Argema..20.12 skalica atd
    • Re: Bobr

      TO CLOCK.
      MŮŽU TĚ UJISTIT, PRAVDA TO NENÍ!
  • vím ,vím

    K.Holomač je můj nadřízený v práci,kde spolem děláme a já vím co vím....K.Holomač je fajn a dá se s ním rozumně mluvit.Takže se chystá něco.......
    • Re: vím ,vím

      tajit ze neco bude uz nema smysl,to uz jsme tu rozebrali..ted jde o to kdy se zacne,a v jakem slozeni hrat.. *5*
  • garda

    kdo ví?třeba se ještě někdy objeví stará garda Argemy na hudební scéně.Myslím,že by se ještě našlo dost lidiček co by poslechli dobrou muziku.
    • Re: garda

      stara sestava uz se formuje ale nevim kdy zacnou hrat,jestli sem jeste chodi Karel.H tak nam jiste odpovi vic..
  • Pavka

    Pavka je Pavka,stím nikdo nic už neudělá,jen mi je líto Argemy....to už dávno není to co bylo.
    • Re: Pavka

      Co by jsi taky jiného mohla napsat, když Holomáč je Tvůj nadřízený, že jo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit