Přejít na výpis diskuzí

Argema

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
213 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Argema

    Zdravim Karla Holomace!!! Ty mede,to by byla bomba,zahrat ve stare sestave,to bychom si my,starsi rocniky taky prisly na sve.Tady tu preslazenou Argemu moc neposloucham.Zpival by tam Bobr?Velice bych to uvitala.Preju at to vyjde.Cau Iris *14*
    • Re: Argema

      Děkuji za pozdrav od Iris (je to Irena???). Dej mi vědět na e-mail. Dáme řeč. Dneska už si málo lidí vzpomíná na původní sestavu. Také uběhlo 26 roků!!!
    • Re: Argema

      Bobr ted hraje z Honzou Nedvedem,ale verim ze bude zpivat ve stare sestave... *15*
  • Dotaz

    Ahoj všem. Prosím o jméno zpěváka z roku 1997. Děkuji moc, nedaří se mi to zjistit.
    • Re: Dotaz

      Pepa Tichánek, nyní www.babicka.net
  • Ahoj kluci

    Ahoj kluci, ráda bych věděla, kde hrajete příští týden, tj. 19. 9. Díkyhttp://img.osobnosti.cz/smiles /11.gif
    dance
  • NEEJ ARGEMA

    MILUJUUU ARGEMU,VŠECHNY PÍSNIČKY,JSOU SKVĚLÍ,KLUCI DÍKY ZA VÁS!!!
  • BOBR

    Ahoj Lidi...dnesni Argema je dobra ale kdyz hravala z Borem tak to bylo Super..kdo to pamatuje tak mi da jiste za pravdu..
    • Re: BOBR

      To vis,ze JO!!!!!!Anezka
      • Re: Re: BOBR

        Anezko..ja jen ze presne nevim jak mam chapet vetu..to vis ze jo,, *4*
        • iris

          Iris..ano jsem od Kyjova..proc?
        • Re: Re: Re: BOBR

          Mas to chapat tak,ze za Bobra to bylo neco daleko lepsiho!!!! *5*
          • Re: Re: Re: Re: BOBR

            Ahoj,tak to jsem rad ze jsi to myslela takhle.. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: BOBR

              Ahoj cloku,a odkud jsi?Nekde okoli Kyjova??Nechci to presne!!!
    • Re: BOBR

      Svata pravda,Argema,kdyz hravala s Bobrem,to byl jiny narez!!!!!!!!!!!!!!
  • Pohoda

    V sobotu sme byli na koncertě Argemi v Nových Dvorech a jako vždy, SUPER. Kluci, jen tak dál. *3*
    • Re: Pohoda

      A co tak si zopakovat cestinu?????
  • Argema

    Argemu mám strašně ráda. Poslouchala jsem ji už v 5 letech a po čase jsem se k ní zase vrátila. Není co dodat je skvělá *14*
    • Re: Argema

      to máš teda pravdu vždycky se mi líbyla a zatím jsem nenašla jinou lepší kapelu. Dík kluci Katka
      • Re: Re: Argema

        jo musim s váma souhlasit ... taky se mi moc líbí a to mij e zatim 14 no někdo si o mě myslí že sem divná ale mě je to jedno mě se prostě kluci líbí jak zpívají a všechno *4*
  • Argema

    Argema je super.mám ji hrozně ráda!!!!!Takže kluci z Argemy,zůstaňte takle SKVĚLÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!! !!!!!!!!!!! *14* *4*
  • www.argema.cz

    Rád je poslouchám, ale momentálně na jejich webových stránkách není nic k přečtení - kompletně černá plocha, takže ani nevím kdy a kde budou koncertovat.
  • argema

    tak to teda v roce 1992 nevznikla když letos asi slaví 25 let!!!!
    • Re: argema

      Máš pravdu, Argema byla založena v listopadu 1982 a dokonce ji nezaložil ani Pepa Pavka, ale byl jen jeden z prvních členů skupiny. on ani neměl problémy s komunisty a dokazováním názvu skupiny. tyto probléby řešil jejich první šéf. Vím to na 100%, protože jsem to byl já. Dodnes jsem nepochopil, proč z historie skupiny byli vymazání první zakládající členové. vždyť Bobr a já jsme složili největší hity Argemy a jestli se hraje jiná skladba tak často v rozhlase než moje Vyznání, tak to bych se divil. V dnešní době nestojím o žádnou popularitu, ale proč je historie zmanipulovaná???
      • Re: Re: argema

        Zdravim,prooc je historie podana takto to nevim,ale chtel bych vedet co je na tom pravdy ze stara argema se dava dohromady?
        • Re: Re: Re: argema

          To není pravda, že se stará Argema dává dohromady. Před chvílí jsem přijel ze zkoušky a všichni co tam měli být tam byli a je to nářez!!!!
          • Re: Re: Re: Re: argema

            to je salamounska odpoved to dohromady,a kdy a kde se ukazete v te stare sestave? *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: argema

              Kdy a kde?. To je ještě brzy dávat do fóra.
          • Re: Re: Re: Re: argema

            to je mi zapeklita odpoved,takze zkousite a kdy vyrazite do terenu.? *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit