Přejít na výpis diskuzí

Asonance

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Balady mám ráda.

    Ahoj, tuhle skupinu jsem objevila teprve nedávno,a dost mě zaujala.Čarodějnice z Amesbury a Dva havrani mě "dostali".Krásné a smutné zároveň. *4*
  • Asonance

    Až do loňských vánoc jsem písničky této skupiny poslouchala jen z toho, co jsem našla na netu,na vánoce jsem dostala CD Vzdálené ostrovy a Asonance Live.Tak že u serfováni po netu poslouchám tuhle muziku do sluchátek a je to super. *3*
  • křest

    Včera jsem byla na koncertě Asonance spojeném se křtem CD Království keltů.V Brně.Bylo to super,nádherně strávených pár hodin s kapelou která hraje a zpívá tak, že jsem s nimi zapoměla pro tu chvíli na všechny starosti a jen jsem vnímala každé slovo, každý tón.Navíc na mě působí všichni že jsou skvělá parta lidiček,bylo mě s nimi moc fajn.Díky! *4* *3*
    • Re: křest

      Technická poznámka-jsem zaregistrovaná a právě jsem se přihlásila pětkrát za sebou!!Kdykoliv ale najedu na diskuzi-systém mě píše jako neregistrovanou! *7*
  • Tato hudební skupina je mojí oblíbenou skupinou už řadu let. Pravidelně chodím na jejich koncerty a ani letos jsem jejich koncert nevynechala. Vždy se díky nim přenesu jinam, kde jdou do pozadí starosti....úplně se odreaguji. Sama zpívám se svou hudební skupinou, která vznikla nedávno. Jejich hudba i texty mě uchvátili v pravém slova smyslu..... *14*
  • Jestřáb

    Poslouchám tuto bezvadnou kapelu již
    delší dobu a její nahrávky jsou fajn.
    Totéž platí i o zatím posledním albu
    JESTŘÁB- už sama titulní písen se mi náramně zamlouvá a přinášískvělý dojem z poslechu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit