Přejít na výpis diskuzí

Avantasia

HUDEBNÍ SKUPINA 18.11.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokonala Avantasia

    Avantasia je jedna z mejch nejoblíbenějších metalovejch skupin!! stráááášě moooc se mi od nich libi písnička Cry just a little!! ona je uplně dokonalaaa stejně jako ta skupina a krásně se u ní spinká! :) *14*
  • :D

    Avantasia rovnako ako Edguy sú úžasné kapely,v ktorých účinkujú ešte úžasnejší ľudia.Tobias Sammet dokáže aj nemožné.Takých ľudí ako Tobias je na svete málo. Tobias nedokáže vydať zlý album, jemu sa jednoducho všetko vydarí.Milujem jeho hlas!!!:D
  • Yebla Avantasia : otras zeme

    Avantasiu NENAVIDIM : JE TO YEBLA MUZIKA, URCENA JEDINE TAK PRO mentalne zaostale 12 -ky, 13 -ky a 14 -ky. NENAVIDIM AVANTASIU a chci, aby to vsichni vedeli. Edguy je u mne v pohode. EDguy jo, Avantasia ne. Avantasia ne Avantasia ne *9* *9* *9*
    • Re: Yebla Avantasia : otras zeme

      když se t to nelíbí, tak nepomlouvej, jinak se di .........
    • Re: Yebla Avantasia : otras zeme

      Co ty o tom vííš?? Avantasia je jedna z nejdokonalejších skupin!! a neposlouchaj ji jenom holky jako ja 12,13,14!!! Mám kluka, kerymu je vic jak 14! a ten si libuje nad avantasii a nebo muj otec ten ji přimo miluje stejně jako ja!;) takže sklidni hormony, kery jak de videt nemaš! *3*
    • Re: Yebla Avantasia : otras zeme

      tady je lidim uplne jedno ze Avantasiu nenavidis.pokud se ti ta hudba nelibi tak ji jednoduse neposlouchej,ale nekaz z ni radost ostatnim!a nechapu proc ponizujes lidi,kterym se tahle hudba libi"mentalne zaostale 12,13,14"??to je snad jejich vec co poslouchaji.znam starsi lidi,takove co uz maji Neco naposlouchane a tak tomu trosku rozumi..AVANTASIU miluji stejne jako ja.nebudu ti brat tvuj nazor..jen neponizuj lidi,kteri maji jiny vkus nez ty.
    • Re: Yebla Avantasia : otras zeme

      Souhlasím s Intoška ...koho to zajíma že nenavidíš Avantasii ! Nechapu tvuj nazor že máš ráda Edguy a Avantasii ne , vždyt v obou těchto skvělých skupinách skláda písně jeden a ten samý skvělý člověk ! A ještě nejnepochopitelnější je pro mě ,že jsi napsala že Avantasia je jen pro zaostalé 12-ky 13-ky a 14-ky ...znám nebo sem aspon viděla lidi kterým je víc než 14 a rozhodně zaostalí nejsou ..zaostalá seš možná tak jedině ty když píšeš YEBLA MUZIKA
    • Re: Yebla Avantasia : otras zeme

      Koho to zajímá,co nenávidíš?Pro mentálně zaostalé....hlavně že je to YEBLA MUZIKA,nepíšou takovým způsobem právě mentálně zaostalí?Měla bys Avantasii milovat...
    • Re: Yebla Avantasia : otras zeme

      a jaký vidíš rozdíl mezi Edguy a Avantasia? skládá to furt jeden a ten samý člověk a zpívají tam ti nejlepší *4* nechápu *4*
  • Zakládáme oficiální fanklub Andreho Matose!

    Všem českým a slovenským fanouškům Andreho Matose dávám na vědomí, že po dohodě s Andrem Matosem zakládáme českou a slovenskou sekci jeho oficiálního fanklubu. Začínáme tím, že byla založena jeho oficiální fansite na MySpace pro tuto sekci. Najdete ji na této adrese: http://www.myspace.com/andrematoscz sk
    Hlavním důvodem pro založení naší sekce je potřeba podchytit a sdružit fanouškovskou základnu (abychom se mohli bleskově informovat navzájem o chystaných akcích) a trochu Andreho u nás zpropagovat v našich jazycích, protože angličtinu zase všichni nemají. Takže prosím všechny, kdo se cítí touto zprávou osloveni, aby se k nám přidali. Buďto přidáním se do přátel na MySpace nebo mne můžete kontaktovat zde či na mail vosjecz@gmail.com.
    Jak už jsem psala, jedním z úkolů, které na sebe fanklub bere, je přiblížit veškeré dostupné informace (články, interwiev, texty písní) v češtině či slovenštině, budu proto vděčná každému, kdo přizná, že je schopen v nějakém jazyce překládat a bude ochoten na požádání to udělat. Prosím tedy každého, kdo mne bude kontaktovat, o uvedení jazyka (či jazyků), se kterým/i můžeme počítat. Jedním z cílů je vytvořit jakýsi jazykový tým, který by dokázal ostatním zprostředkovat překlady z jakéhokoliv běžného jazyka.
  • metal opera

    nevíte někdo,kde by se dalo stáhnout Avantasia & Sharon den Adel - the metal opera(1) - farewell ?
    • Re: metal opera

      a ty chceš jenom tu jednu písničku bo celý album metal opera?
      myslím že jako ta jedna písnička by mohla být na www.mp3kestazenizdarma.eu
      nebo na www.mp3s.nadruhou.net tak to skus a uvidíš *3*
  • Avantasia pt.3

    Už se těšim na Avantasii pt.3! *14*
    • Re: Avantasia pt.3

      Jo, a kdy bude?
      Spacir.
      • Re: Re: Avantasia pt.3

        čau víš kde bude bude na letním master of rock *4* já to vim , prtože tam jedu a fakt se moc těším. A co ty líbí se ti AVANTASIA?
        • Re: Re: Re: Avantasia pt.3

          Ne asi...
          • Re: Re: Re: Re: Avantasia pt.3

            a co říkáš na jejich nové cd the scarecrow? podle mě se to velice vydařilo...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Avantasia pt.3

              cau míša,scarecrow je celkom podareny album, ale ani zdaleka nie tak dobry ako metal opera 1, 2. ale pocuvat sa da.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Avantasia pt.3

              je to velice povedene album.... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit