Přejít na výpis diskuzí

Bambini di Praga

HUDEBNÍ SKUPINA 28.3.2007 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to hanba

    Do sboru jsem chodila dost let a leckde i byla. NEZAŽILA jsem nikdy, že by se něco podobného odehrávalo. Hrozně mě to štve, protože na roky s Bambini moc ráda vzpomínám. Mezi holkami byla rivalita, ale ve sboru je to zdravé. Tohle si skutečně nezasloužil ani sbor,ani Bohumil a už vůbec ne zlatá paní profesorka!!! Holky, které jsou zainteresovány v této hnusné kauze, bych poslala před soud a zažalovala je za pomluvu a nactiutrhání.
  • proc jen oni?

    nemám nic proti nim ale proč jen pražské sbory jsou tak vidět? Já zpívám v Permoníku a nikdo nezná tento sbor přitom patří ke špičkám v sborového zpívání ale neni v praze je v karviné tak o něm nikdo neví a to mě opravdu štve jelikož tv umí udělat hodně.
  • Re: Nespravedlivost vůči dětem

    Kývli jste na účelové a křivé obvinění nevinného člověka, ač jste věděli, že je to akce na objednávku. Tak tu teď pokrytecky nebrečte, že je to "nespravedlivé k dětem", že jde o to zlikvidovat BdP jste věděli také.
  • skoda

    skoda že afera jedne osoby znicila povest celemu sboru tady urcite nemelo platit vsichni za jednoho *13* *13* *13* *13* *13*
  • Nespravedlivost vůči dětem

    Nesouhlasím s tím,že zpěváci ve sboru musí platit za nynější kauzu.Nemají s tím nic společného.Vypracovali se na vysokou hudební úroveň.Soubor je stále na profesionální výši.Myslím,že je škoda ,že se v médiích píše hyenisticky o aférách a nikoho nezajímá mnohaletá práce dětí ve sboru.Kdy už se vrátí zpět zájem o belcanto zpěv?A.K.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit