Přejít na výpis diskuzí

Bathory

HUDEBNÍ SKUPINA 25.4.2007 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE TAKHLE NAHODOU HANSE MATHESONA NEKDY NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
    • Re: HANS MATHESON:)))

      Hele počkej si na léto, má přijet na KV festival až budou uvádět BATHORY *3* *14* *14* *4* *3* *4*
      • Re: Re: HANS MATHESON:)))

        Škoda, že pro mě z nepochopitelných důvodů nepřijel... *9* *9*
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
    • Re: HANS MATHESON:)))

      Už jsem objevila novou posedlost. *14* *14* Tou posedlostí je Hans Matheson, děvčata, on je vážně tak sladkej!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: HANS MATHESON:)))

      Je to slaďoušek *14* *3* *14*
  • BATHORY - OTRES!!!

    Toto mi sem tedy nenasravejte, jako toto, sem myslel, ze tu najdu stranky s filmem Bathory a nee takovy sracky.. *9* *9* Toto mi uz nedelejte!! *9* *16* *10* *13* *5* *8*
    • Re: BATHORY - OTRES!!!

      Co sem sereš film Bathory když je to tady o skupinách a nevím co ste se všecí posraly kvůli nejakému posranému filmu.Bathory je pořádný Black metal kdo neslyšel tak nevý a nemůže kecat!!! *10*
      • Re: Re: BATHORY - OTRES!!!

        Film BATHORY je pojem už teď před uvedením. *3* *5* Takže si nějaký ubožáky sfetovaný strč do řiti *15* *5*
        • Re: Re: Re: BATHORY - OTRES!!!

          Mila Elliee a ji podobni exoti...
          Snad az se jednou naucite chapat souvislosti, dojde vam, ze tohle forum se opravdu, ale opravdu netyka takove zhovadilosti, jako je film Bathory... Takze pokud vam nic nerika black metal (nebo jeste lepe Black Circle, protoze by to asi opravdu chtelo, aby s vami tohle nedorozumeni probral nekdo jako Euronymous ci Varg...)tak tahnete nekam jinam a nechte si sve komentare...
          A ty Elliee, si kurva dvakrat rozmysli, nez priste nazves Quorthona ubozakem zfetovanym (mimochodem, tusis vubec, ze tohle slovo se pise se Z???)....!!!
        • Re: Re: Re: BATHORY - OTRES!!!

          Bohužel někteří naši méně inteligentní spoluobčané nepochopili, že tohle neni fórum o ňákym pojebanym filmu, ale o metalový skupině Bathory.Prosil bych proto všechny hovada, který maj na mysli film a trousej tady svoje imbecilní příspěvky, aby sem už nelezli, děkuji.
          • Re: Re: Re: Re: BATHORY - OTRES!!!

            a ty tu trousis hovna recyklatore *15* *15* *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: BATHORY - OTRES!!!

              *13* *13* sukat si di s kym chces *5* ale na Hansika mi nehrabej devko... *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: BATHORY - OTRES!!!

              ty bys sukala hanse a ja bych nejradsi sukal tebe ze bys nemohla rok dat nohy k sobe *3* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: BATHORY - OTRES!!!

              ja bych sukala jsem z hanse cela mokra
        • Re: Re: Re: BATHORY - OTRES!!!

          *3* krasne napsane *1* *3*
    • Re: BATHORY - OTRES!!!

      S filmem si běž vytřít prd...Bathory je kult,asi nemáš pojem o black metalu chudáčku!!!!! *5*
      • Re: Re: BATHORY - OTRES!!!

        Heil Satanas...máš dobrej názor..ale Bathory byla jen trapná napodobenina MASTERS HAMMER...haha..
        • Re: Re: Re: BATHORY - OTRES!!!

          Jj, kapela BATHORY patri do hampejzu!!! *16* *5*
      • Re: Re: BATHORY - OTRES!!!

        Ty blbá krávo, prdel si běž vytřít sama a neser lidi co fanděj filmu Bathory *10*
        • Re: Re: Re: BATHORY - OTRES!!!

          Klidne si fandi filmu, ty cipe, ale nekde jinde.... Tohle forum se tyka Quorthona!!!
          • Re: Re: Re: Re: BATHORY - OTRES!!!

            běž do prdele Froste, tohle je forum filmu Bathory!! *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: BATHORY - OTRES!!!

              Tak nevim, jestli si negramotny/a, ale zkus se podivat na uvodni stranku... o filmu ani hovno... Zato jsou tam vypsani clenove kapely... copak by to tak mohlo asi znamenat... ze by to bylo neco ve stylu: TOHLE JE FORUM O KAPELE, JEZ MELA TU NEBETYCNOU SMULU, ZE SI PRED DVACETI LETY ZVOLILA STEJNE JMENO, JAKO MA FILM STARY ANI NE DVA ROKY????
              Bohove, vy jste fakt stado... Kam utrousi jeden, hned se pridaji druzi a ani se neobtezuji zjisti, jestli neni treba chyba na jejich strane... Film Bathory ma sve forum, tak proc nejdete plkat hovadiny tam...
      • Re: Re: BATHORY - OTRES!!!

        Napsala si to správně *14*
        • Re: Re: Re: BATHORY - OTRES!!!

          Starou píču napsala správně!!! *13* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit