Přejít na výpis diskuzí

Big Bang

HUDEBNÍ SKUPINA 27.11.2007 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejhezčí je Choi
  • MLJ tudle skupinu a nejhežči pisničky se mi odně libi blue cafe bad boy haru haru ain't no fun fantastic baby MLJ tydle pisně a je taky MLJ posloucham je odrana do večera prostě nejlepší nejhežči skupina :* *14* *14*
  • martinka.joskova
    mlj skupinu bigbang a hlavně G-DRAGONA KOUKAM A POSLOUCHAM JE ODRANA DO VEČERA PROSTE JE MLJ *14* *15*
  • Re: I love..

    Jo taky je to moje první K-pop skupina a dozvěděla sem se o nich v časopise bravo jak ste se o nich dozvěděli vy.
  • I love..

    Moje první skupinu z K-popu.. nejužasnější <3..
  • Nový minu album

    to nový mini album je dokonalý a ty písničky ? nejlepší mohli by přijet k nám a mít tu koncert :(
  • Re: Big Bang

    ty si z VN? *7*
  • BIG BANG is V.I.P

    Jajky...Big Bang jsou fakt jasne nej skupina....pač sou dobrý ve všem...jsou vtipní,hezcí,umí tandovat,zpívat,repovat...a hlavne se mi na nich líbí že natáčí ty svoje parodie a přídavky...málo kterou celebrtu mužeš znát tak dobře jako je protože oni sou proste natáčený strašne moc....sou úžasný......jo a nejvíts G-Dragon....ten je proste nejlepsí...lovuju ho....Big Bang 4ever *14*
  • Re: Mlj Big Bang

    Nejlepší je Seung ri on je táááák pěknýýýýý a kráásnýýý *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Re: ahoj

    Jáá to beru!! :D letím s váma holky!! :D Vidět T.O.P.a naživo tak po něm asi skočim ;DD A navíc bych tam asi zůstala neměla bych na to abych odletěla zpátky domů ;DD
  • Re: HIP HOP

    Mně by zajímalo co posloucháš ty.!DECHOVKY! *1*
  • Mlj Big Bang

    Jo Big Bang jsou nejlepsi,nekrasnejsi,nejlip tancujou a spivajou.....Na ne nikdo nema jsou proste nej .A T.O.P je z nich nejlepsi *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14* *4* *14* MlJj♥uplně moc
    !♥♥!nedám na ně dopustit ♥prosě je MlJ♥
  • bigbanek

    ¨nej a nej je tae yang!jenom na neho se divam! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *5* *14*
  • Re: Re: Re: ahoj

    JO HELE HOLKY MAM PRO VAS NAVRCH VSICHNI SE SLOZIME A ODLETIME ZA NIMA CO VY NA TO *1* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • big bang

    ooooo waw big bang je nej nej nej nej nej nej skupina nejlip tancuji ale taky nadherne spivaj a sou sexi G-dragona waw *9* sem z nich uplne vedle *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Hana

    oprava nejkrasnejsi a nejlepsi *1*
  • Re: Hana

    jo to stebou souhlasim t.o.p je nejkrasnejsi a nejhesci *4*
  • Re: Re: ahoj

    Jakto? Ty poletíš až do Koreje? *7*
  • Re: Big Bang

    Já jsem referát pomocí osobností udělala a dostala jsem za 1. *3*
  • Re: HIP HOP

    Když neposloucháš HIP HOP tak musíš posloucht dechovky.Že? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit